Letní kolekce Pandora Moments zachycuje esenci léta

Nové přírůstky do portfolia šperků Pandora  nabízejí sběratelské momentky různých podob  a zvuků léta. Přivítejte sluncem prozářenou pohodovou náladu, ať jste kdekoli, s přívěsky  zobrazujícími tropické ovoce a přírodu deštných pralesů, se symboly moře a pouště a detailně  propracovanými kousky, které vás v představách přenesou tam, kde za šumění vln a ve stínu  palmového háje objevujete nový svět.  

Příznivci tohoto stylu mohou přívěsky nosit jako  speciální suvenýry na nových pletených kožených náramcích a nejprodávanějších náramcích na  přívěsky. Každý nový design nabitý energií byl  navržen tak, aby vyprávěl váš jedinečný letní  příběh, neboť si můžete vytvořit svou vlastní  originální verzi ráje ve stylu Pandora pro každodenní nošení.

Vyjádřete svou nespoutanou osobnost kolekcí šperků Pandora ME inspirovanou festivalovým stylem  
Představujeme novou řadu šperků Pandora ME inspirovanou festivaly, která nabízí ještě více barev, stylu a možností. Nová kolekce uvedená nyní v létě vám umožní sestavit vlastní letní „playlist“ šperků s vyměnitelnými prvky a vyjádřit tak své opravdové já. Kombinujte a aranžujte nejrůznější podoby vašeho looku, aby odrážely vaši jedinečnou osobnost, díky nové řadě výrazných spojovacích článků, otevřených prstenů, medailonků a miniaturních přívěsků v atraktivních barvách. Tyto šperky a exploze zářivých tónů včetně nové glazury s efektem batiky, vás připraví na oslavu léta v celém spektru barev.

Inspiraci k této kolekci objasňují kreativní ředitelé společnosti Pandora, Filippo Ficarelli a Francesco Terzo: „Naši koncepci utvářela atmosféra Summer of Love a hnutí mládeže z konce 60. a ze 70. let, což je patrné v našich medailoncích Síla slunce a Duhové srdce svobody Pandora ME. Pandora ME je způsob myšlení pramenící z energie objevování, z energie hraní si se stylem a z energie vzájemného propojení lidí.“ 

Ikoničtí ambasadoři značky a kolekce Pandora ME Charli XCX, Beabadoobee, Addison Rae, Donté Colley a Cecilia Cantarano nám svůj letní vzhled už představili: Objevte svou vnitřní krásku jako Charli, jejíž festivalová mantra zní více znamená více – sledujte, jak vtrhne na scénu se svým typickým maximalistickým stylingem. Pro Addison jsou festivaly možností blýsknout se svým jedinečným vzhledem, který si pohrává s článkovanými šperky.  

Zkuste přehrávat a stále dokola měnit svůj styl jako Donté, jehož vášní je neustále zdokonalovat letní outfity obměnou pestrobarevných stylových akcentů, které odrážejí jeho oblíbené písně. Nalaďte se na bezstarostnou letní pohodu a vyjádřete svůj osobní styl se šperky Pandora ME.  

Zdroj a foto: Pandora, #MomentsWithPandora #MySummerStory #PandoraME 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *