Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Oslavte svá přátelství s novou kolekcí  Pandora Moments

Jako další novinku pro rok 2022 představuje Pandora ještě více způsobů, jak vytvářet s přívěsky svůj vlastní styl díky univerzálním závěsům na přívěsky Pandora Moments navrženými tak, aby snadno doplnily váš každodenní životní styl.

S novými přívěsky a inovativními závěsy na přívěsky můžete vyjádřit všechny kapitoly svého příběhu a nosit ho s sebou, ať se vydáte kamkoli.

Chtěli bychom, aby se lidé mohli každý den ozdobit tím, co mají rádi, proto jsme rozšířili témata rodiny, přátel a domácích mazlíčků – přičemž jsme stále zaměřeni na vztahy, které s láskou udržujeme,“ objasňují viceprezidenti a kreativní ředitelé A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. „Kolekce je založena na dvou koncepcích, na personalizaci a inkluzi. Naším záměrem je nabídnout lidem výjimečné šperky, s nimiž mohou vyprávět svůj příběh, a to v jazyce značky Pandora.“ 

V kolekci navržené pro snadné dosažení vlastního stylu najdete přívěsky na klíče, náramky, náušnice a vzájemně propojené přívěsky. Poprvé u značky Pandora se v této řadě brzy objeví také doplňky určené speciálně pro domácí mazlíčky včetně obojků pro kočky a psy a gravírovatelných známek, které vyjádří spojení s čtyřnohým kamarádem. Řada také uvádí na trh novou tkaninu neobsahující kůži, je tedy na rostlinné bázi, je antibakteriální a propůjčuje vybraným produktům jedinečnou texturu.

Oslavte ikonické přátelství a noste tyto doplňky společně se svým nejlepším kamarádem či kamarádkou nebo vyjděte na procházku sladěni se svým mazlíčkem. Vyjádřete svůj příběh novými způsoby s nejnovější kolekcí Pandora, ať si s ní vytvoříte jakýkoli styl.

Noste ji společně. Noste ji pro zábavu. Noste ji znovu a znovu. 

Zdroj a foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *