Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Všechny barvy duchy v nové kampani značky Jenny Fairy

Nejmódnější boty a kabelky značky Jenny Fairy září ve slunci všemi barvami duhy. Kampaň Rainbow Forever naplní vaše léto paletou šťavnatých barev.

Značka Jenny Fairy, kterou mají rády jak české, tak zahraniční influencerky, stále sleduje nové módní trendy a vybírá ty nejzajímavější návrhy z přehlídkových mol i ulic. Toto léto přináší energetický barevný mix, který oživí každý letní outfit.

Kampaň Rainbow Forever v sobě spojuje všechny barvy duhy a vytváří tak lákavou letní nabídku. Módní koktejl barev značky Jenny Fairy zahrnuje boty i kabelky nejvýraznějších trendů této sezóny.

Kolekce kampaně Rainbow Forever je spojení dvou modelů kabelek v různých barvách: malá kufříková verze s krátkým uchem a verze přes rameno, do kterých se vejdou všechny vaše letní nezbytnosti. Kolekci doplňují pohodlné pantofle na vysokém podpatku ve čtyřech barevných provedeních. Všechny prvky kolekce stoprocentně upoutají pozornost a přinesou dávku módního osvěžení. Obarvěte šedou realitu duhovým mixem dle libosti!

Foto: John Jesse Jenkins
DOP: Adrian Mesko
Make-up: John McKay
Vlasy: Pasquale Farrente
Food Styling: Brett Long
Modelka: Noel Berry
Produkce: Kornelia Strzelecka / CCC

JENNY FAIRY KAPSULOVÁ KOLEKCE JE TEĎ K DOSTÁNÍ VE VYBRANÝCH OBCHODECH CCC NEBO NA CCC.CZ A V APLIKACI.

Zdroj a foto: CCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *