Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZábava

Prima LOVE již po sedmé nabídne běh pro celou rodinu: FOKUS Optik Prima Run

Skupina Prima všem milovníkům pohybu nabídne již 20. srpna tradiční sportovní den FOKUS Optik Prima Run. Tato tradiční akce plná zábavy, endorfinů i bojů o vítězství se odehraje tentokrát na pražském Výstavišti. Pod záštitou Prima LOVE se na trať vydají profíci i amatérští běžci, zamilované páry či maminky s kočárky. Pro ty nejmenší je připraven Primáčkův dětský běh. Po celý den bude probíhat doprovodný program za účasti tváří televize Prima.

Primáčkův dětský běh je prvním krokem k tomu, aby si sport zamilovaly i vaše děti
„Je skvělé, že si společně, na sklonku prázdnin, můžeme užít den plný zábavy, sportu i dalších aktivit. Těšíme se nejen na sportovce, ale na všechny, kdo si chtějí užít prima den s přáteli na pražském Výstavišti. Stejně jako v předchozích letech mohou ti nejmenší běžci závodit v Primáčkově dětském běhu na trasách o délce 300 až 1000 m. Nebude chybět ani doprovodný program s tvářemi našeho vlajkového seriálu ZOO nebo například vystoupení multižánrové hudební kapely Botox,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Mrkněte na výsledky s FOKUS Optik
Hlavní partner běhu, společnost FOKUS Optik, má za sebou již 70 let praxe a na základě zkušeností s klienty i jejich požadavky ví, že zákazník snadno zapomene, co slyšel nebo viděl. Uchová si pouze pocit. Proto chce ve všech lidech, kteří navštíví jejich pobočky (160 poboček v ČR i SR) nebo e-shop, zanechat příjemný dojem rodinné atmosféry a také jistotu, že zdraví svých očí vkládají do rukou odborníků, kterých má téměř osm set. Snažíme se pečovat o zrak komplexně, aby každé oči dostaly nejlepší možnou péči na míru. Nechceme jen prodávat brýle, nejsme jen e-shop. Jsme specialisté na zrak, a podle toho ke své práci přistupujeme. Péče o oči je součástí zdravého životního stylu, proto jsme rádi přijali nabídku stát se generálním partnerem FOKUS Optik Prima Runu,“ vysvětluje Marián Cápay, generální ředitel sítě optik FOKUS. „FOKUSněte se na pohodu svých očí a přijďte si do stánku FOKUS Optik zdarma změřit svůj zrak. Kromě toho vám FOKUS Optik poskytne servis brýlí a poradenství v oblasti péče o zrak. Pojďme se začít společně hýbat, aktivní den je přesně to, co pro zdraví všichni potřebujeme. Těšíme se na viděnou a nezapomeňte, že každý, kdo dorazí, je vítězem,“ dodává Marián Cápay.

Pokud se budou cítit běžci znaveni, pomohou jim nevidomí maséři z OZP, jejichž účast na místě podpoří také ambasador OZP, herec Tomáš Matonoha. Pod taktovkou a dohledem expertů ze společnosti Canon si mohou účastníci akce své sportovní rekordy, výzvy i zážitky zvěčnit v Canon foto koutku a odnést si na památku jedinečné fotografie. Partner dne, společnost FCC, se jako tradičně postará o to, aby na akci nezůstal žádný odpad. Protože jen ti, kdo to se svým zdravím i planetou myslí opravdu vážně, nejen sportují, ale také třídí odpad.

Jak na registraci?
Komu na trati ukážete záda? Kdo je ukáže vám? Nebo je to jedno a jde vám jen o radost z pohybu? Dorazte a bavte se celý den. Stačí se zaregistrovat na www.fokusoptikprimarun.cz, a pokud nevíte, jestli vám to vyjde, registraci je možné koupit i v den závodu. Pro páry stojí startovné se vstupem do zóny zábavy 560 Kč, pro jednotlivce 300 Kč, pro ty nejmenší 100 Kč.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *