Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Příprava na finále Muž roku 2022 jde podle plánu. Finalisté absolvovali soustředění v Chateau Šanov

Dvanáctku finalistů 23. ročníku soutěže mužské krásy a elegance Muž roku 2022 pozval prezident soutěže David Novotný na třídennísoustředění v Chateau Šanov nedaleko Rakovníka. Pro většinu z mladých mužů to bylo první seznámení s modelingem a světem šoubyznysu.

Adepti na titul Muž roku 2022 museli během dvou dnů zvládnout focení ve společenských oblecích Koutný Prostějov, ve spodním prádle Styx od Trenýrkárny a casual oblečení C&A, doplněných slunečními brýlemi Optika Slavíková a přívěsky od Ryjeme.cz. S fotografem Jiřím Hermanem ml. nafotili fotografie pro kalendář Muž roku, absolvovali rozhovory s novináři, natočili na kameru osobní medailonky. Hodně času také věnovali nácviku choreografie na večerní módní přehlídku a následný finálový večer.

Mladí pánové se s povinnostmi finalistů soutěže Muž roku poprali statečně. „Jsme dobrá parta, i když jdeme z akce do akce, je to fajn. Asi nejhorší je choreografie, zapamatovat si kroky a nástupy. Ale ubytování je luxusní, máme maximální servis, tak za tu námahu to stojí,“ nechali se slyšet finalisté Muže roku.

První veřejné vystoupení finalistů soutěže Muž roku se uskutečnilo právě v Chateau Šanov při večerní módní přehlídce a koncertu. Zazpívali Heidi Janků, muzikálový zpěvák Martin Schreiner, Šárka Rezková a Bára Mottlová. Mladé muže podpořily herečky ze seriálu ZOO Jitka Sedláčková a Michaela Pecháčková nebo modelka Jana Doležalová. Mezi hosty zasedli osobnosti z řad sponzorů a médií. Celý večer moderovala Lenka Špillarová, moderátorka ranního vysílání Nový den na Primě.

Soutěž Muž roku a Chateau Šanov také společně podpořily Nadační fond Šťastná hvězda šekem na 15 000 korun. Peníze putují na potřeby dětí s onkologickým a hematologickým onemocněním, po dětské mozkové obrně.

O své zkušenosti ze soutěže Muž roku se podělil loňský 3. Muž roku 2021 Dominik Chabr, který se chystá na světovou soutěž na Bali. „Připravuji se fyzicky, pořizuji si národní kroj, piluji angličtinu. Jedu na soutěž bez doprovodu, budu odkázaný sám na sebe. Je to pro mne velká zkušenost a jsem za ní rád.“

Prezident soutěže David Novotný je spokojený. „Vše šlape podle plánu. Není lehké v dnešní době pořádat společensko kulturní akce. Proto jsem vděčný za každou vstřícnost a podporu. A té se nám v Chateau Šanov dostalo plnou měrou,“ uvedl David Novotný a pozval všechny přítomné na finále soutěže, které se koná 26. srpna 2022 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Kdo bude bojovat o titul Muž roku 2022?
1. Josef Vanša, plynař technik, 23 let, Ústí nad Labem, 2. Adam Bůžek, student, 22 let, Kladno, 3. Denys Poljanskyj, tesař, 24 let, Hořovice, 4. Petr Ngo, student a podnikatel, 23 let, Teplice, 5. Dušan Kuchařík, učitel, 27 let, Zlín, 6. Jan Balšán, podnikatel, 21 let, Praha, 7. Philipp Stoimenov, manažer, 30 let, Ostrava, 8. Dominik Odstrčil, kontrolor kvality a jakosti, 9. Filip Šanda, programátor, 28 let, Prachatice, 10. Leon Vonaký, student, 20 let, Chomutov, 11. David Pleva, zámečník a trenér, 27 let, Teplice, 2. Matěj Švec, fitness trenér, 23 let, Velešín.

Zdroj a foto: Muž roku, Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *