Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Testujeme čističku vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi

Otestovali jsme čističku vzduchu Truelife AIR Purifier P3 WiFi s integrovanou UV lampou a ionizátorem, která vyčistí až 120 m3 vzduchu za hodinu a zlepší kvalitu vzduchu. Tento model je určen pro místnosti do 12-18 m2. Model je přenosný se zajímavým designem a nízkou hlučností.

Čistička je vybavena sterilizační UV lampou, která díky technologii UVCAir® pomáhá efektivně ničit mikroby a viry a zlepšuje tak celkovou kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti. Ionizátor využívá technologii IonTrue®, která zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší a ty následně příznivě působí na naše zdraví, psychiku i soustředění.

Produkt lze ovládat bezdrátově přes Wi-Fi, pomocí mobilní aplikace Tuya Smart, kterou si naistalujete do mobilu, založíte si nový účet a najdete si své zařízení (odkaz na stažení je přes QR kód). Ovládání čističky vzduchu je intuitivní a jednoduché. Přístroj můžete ovládat ze svého mobilního telefonu prostřednictví aplikace nebo manuálně přes dotykový displej v horní části čističky. Čistička je opatřena barevnými indikátory kvality vzduchu, funkcí automatické detekce nečistot a automatického čištění.

Bydlíte-li na místě, kde se často práší, potěší vás přítomnost prachového senzoru. 6 násobná filtrace v podobě anti-bakteriálního filtru, HEPA filtru, uhlíkového filtru, katalytického filtru, UV světla a ionizace zachytí až 99,9% polétavého prachu a vyčistí 93,5 % těkavých organických látek. Čistička dále zachycuje viry, bakterie, prach i pyly.

Co nás bavilo, byl noční režim, který byl příjemně tichý, bezhlučný a čistička již barevně “nebliká a nesvítí (zelená, modrá, žlutá, červená)”. Využít můžete také dětský zámek. Filtr je vyměnitelný, na nutnost výměny vás upozorní indikátor, který je umístěný na obrazovce v aplikaci. Nový filtr vydrží 3600 hodin. Hodnota u filtru se postupně odečítá a následně Vás upozorní na výměnu.

Proč jsme si vybrali tento produkt? 

  • velikost
  • design a barevný indikátor kvality vzduchu
  • časovač
  • ideální pro alergiky
  • jednoduchost ovládání
  • tichý noční režim
  • akční cena 2 890 Kč

Co by se mohlo vylepšit v aplikaci?

  • lepší zobrazení vytíženosti v čase, nedalo se s ním pracovat zpětně
  • přesunutí nastavení UV na hlavní obrazovku (ukazuje se jen ikona)

Zakoupíte: TrueLife AIR Purifier P3 WiFi – TrueLife.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *