Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nový denní hloubkově hydratační krém Dermedic Hydrain3 Hialuro: Hydratuje a viditelně vypíná suchou a citlivou pleť

Denní hloubkově hydratační krém Dermedic Hydrain3 Hialuro zvyšuje přirozenou schopnost pokožky zadržovat vlhkost a brání vysušování pleti. Výborných hydratačních účinků dosahuje díky patentovanému komplexu Aqualare, který obsahuje hned čtyři formy kyseliny hyaluronové. Nový hypoalergenní denní krém Dermedic obnovuje pevnost a hladkost suché a citlivé pokožky. Chrání před škodlivými faktory životního prostředí, včetně celého spektra slunečního záření, znečištění a volných radikálů.

Kyselina hyaluronová je v boji proti známkám stárnutí klíčovou složkou. Hydratuje a zadržuje vodu v tkáních, je důležitá pro udržení vypnuté pleti. Protože však schopnost našeho organismu přirozeně obnovovat kyselinu hyaluronovou s věkem klesá, je potřeba ji v rámci péče o pokožku doplňovat.

Kyselina hyaluronová ve čtyřech formách
Denní hloubkově hydratační krém Dermedic Hydrain3 Hialuro je intenzivně hydratační, vyživující přípravek, který zklidňuje a zároveň chrání citlivou suchou a dehydrovanou pokožku. Zvyšuje její přirozenou schopnost zadržovat vlhkost a snižuje transepidermální ztrátu vody. Unikátní, patentovaný komplex Aqualare® obsahuje čtyři formy kyseliny hyaluronové, vyznačující se různou velikostí molekul. Multiformní kyselina hyaluronová zasahuje do různých vrstev epidermis, obnovuje hydrorovnováhu v pokožce a pomáhá ji dlouhodobě udržovat.

Estery omega-3 a omega-6 esenciálních nenasycených mastných kyselin, Xpertmoist, UVA + UVB (SPF15) + VL + IR (infračervené záření) filtry posilují epidermální bariéru a chrání pokožku před škodlivými faktory prostředí, včetně celého spektra slunečního záření, znečištění a volných radikálů. Vitamin E a kyselina gama-linolenová zpomalují proces stárnutí, obnovují pevnost a hladkost pokožky. Krém neucpává póry, nezanechává mastný film. Je perfektním podkladem pro make-up.

Receptura: Minimum složek, maximum efektů
Receptura novinky je sestavena v souladu s mottem značky Dermedic, které zní: „MINIMUM složek – MAXIMUM efektů“. Dermedic omezuje použití dráždivých, alergizujících, vonných složek a barviv. Vhodné složení a přesně navržená koncentrace aktivních složek garantují účinnost přípravků při péči o citlivou pokožku a podporuje léčebné terapie jejích nejčastějších obtíží.

Aktivní složky: Aqualare Complex® (4 formy kyseliny hyaluronové + termální voda + trehalóza + glykosaminoglykany), Omega-3 a Omega-6 EUFA estery, Xpertmoist*, UVA a UVB filtry (SPF 15), Glycerin, Allantoin, Physavie**, Vitamin E, Arginin

*Xpertmoist je komplex fytopolymerů ve formě molekulárního filmu s výjimečnými hydratačními a zvláčňujícími vlastnostmi, obsahující glykoprotein z mořského dna

**Physavie je patentovaná složka. Omezuje negativní důsledky infračerveného záření: redukuje vznik zánětlivých reakcí, zvyšuje biosyntézu kolagenu, chrání proti pigmentaci způsobené vystavením slunečnímu záření.

Nový denní krém Dermedic Hydrain3 Hialuro zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, například na Biotika.net (50 ml za 249 Kč). Více o výrobcích Dermedic na www.dermedic.info.

Vyzkoušejte také další výrobky z řady Dermedic Hydrain3 Hialuro s kyselinou hyaluronovou ve čtyřech formách:
Noční hloubkově hydratační krém Dermedic Hydrain3 Hialuro intenzivně revitalizuje pokožku, viditelně redukuje známky stárnutí, omlazuje, projasňuje. Pokožku zároveň zpevňuje, zlepšuje její hustotu, dodává jí objem, vyplňuje a vyhlazuje vrásky.  Aktivní složky krému Dermedic Hydrain3 Hialuro zahrnují unikátní komplex AqualareTM, který pro maximální účinek kombinuje čtyři různé formy kyseliny hyaluronové. Při použití je krém jemný, krásně se roztírá, příjemně voní. Neucpává póry a díky obsahu výhradně čisté artéské vody nedráždí pokožku. Více na www.dermedic.info. Noční krém Dermedic Hydrain3 Hialuro zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, například na Notino.cz (50 ml za 339 Kč).

Oční krém Dermedic Hydrain3 Hialuro vyživuje, regeneruje a hydratuje jemnou kůži okolo očí. Stejně jako denní a noční krém z řady Dermedic Hydrain3 Hialuro obsahuje kyselinu hyaluronovou ve čtyřech formách pro intenzivní hydratační účinky (obsah 5 %). Vitamín E a olej ze sladkých mandlí má zvláště silnou schopnost změkčovat pleť a posilovat lipidové ochranné bariéry pokožky. Součástí je i komplex aminokyselin ze zelené mikrořasy Chlorella Vulgaris. Dermochlorella působí proti nadměrnému ukládání vody ve spodním víčku, posiluje fibroblasty. Redukuje otok kolem očí i tmavé kruhy, rozjasňuje pokožku a zmenšuje její pigmentaci. Vhodný také pod make-up. Koncentrované množství aktivních složek. Doporučuje se pro ranní a večerní ošetřování pokožky kolem očí. Oční krém nedráždí, je hypoalergenní s obsahem termální vody. Více na www.dermedic.info. Oční krém Dermedic Hydrain3 Hialuro zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, například na Notino.cz (15 g za 199 Kč).

Foto: Dermedic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *