Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

O víkendu 20. – 21. srpna 2022 ožije Kutná Hora závody veteránů i Kutnohorským hodováním s bohatým programem. Spanilá jízda historických vozidel povede do Muzea zemědělské techniky v Čáslavi

Svátek všech malých i velkých milovníků automobilových veteránů XIII. Veteran Rallye Kutná Hora 2022 se nezadržitelně blíží. V současné chvíli je přihlášeno více než 40 vozidel, jejichž posádky se těší, až změří své „síly“ o víkendu 20. a 21. srpna při tradiční rallye do vrchu Kaňk, která se koná pod záštitou generálního ředitele Národního technického muzea pana Karla Ksandra. Po oba dny čeká na obyvatele také oblíbené Kutnohorské hodování s bohatým doprovodným programem pro celou rodinu. V sobotu si nenechte ujít např. farmářský trh, komentovanou kuchařskou show s kvalitními potravinami nebo vystoupení muzikantské legendy Petra Spáleného s kapelou Apollo Band. Spanilá jízda povede do pobočky Národního zemědělského muzea v Čáslavi.

Kutnohorské hodování s bohatým víkendovým programem pro celou rodinu
O víkendu 20. – 21. srpna je na Palackého náměstí v Kutné Hoře připraveno také oblíbené Kutnohorské hodování s bohatým doprovodným programem pro malé i velké návštěvníky. V sobotu si nenechte ujít např. farmářský trh, komentovanou kuchařskou show s kvalitními potravinami nebo vystoupení muzikantské legendy Petra Spáleného s kapelou Apollo Band. Po oba dva dny bude také probíhat ochutnávka vybraných potravin se značkou kvality, jako je Klasa, Regionální potravina či BIO, nebo doprovodné soutěže a hry nejen pro děti i rodiče.

Spanilá jízda po okolí Kutné Hory
Stejně jako v předchozích letech se na spanilou jízdu mohou těšit nejen obyvatelé a návštěvníci samotné Kutné Hory, ale také fanoušci z okolních obcí.

Sobotní spanilá jízda povede tentokrát do pobočky Národního zemědělského muzea v Čáslavi, kde je k vidění zajímavá zemědělská technika. Zde by měla mít vozidla zastávku cca od 15.00 do 17.00 hodin.

Auta vyjíždějí cca ve 14.00 hodin z Palackého náměstí v Kutné Hoře. Cesta tam prochází těmito městy a obcemi: Kutná Hora – Přítoky – Bylany – Nová Lhota, Vidice – Roztěž – Malešov – Křesetice – Chrást – Hájek – Olšany – Nová Lhota, Kluky – Souňov – Kluky – Močovice – nám. J. Ž. z Trocnova, Čáslav – NZM, Čáslav, cesta zpět povede přes města a obce – Rezkovec – Druhanice – Chotusice – Žehušice – Borek – Horušice – Sulovice – Kobylnice – Sv. Mikuláš – N. Dvory – Malín. Večer se opět všichni sejdou na Palackého náměstí v Kutné Hoře.

Více informací o Veteran Rallye Kutná Hora 2022 naleznete na  www.veterani-kh.cz, na Facebooku –https://www.facebook.com/IntVeteranRallye/ i na Instagramu: @veteranykutnahora.

Pořadatelé děkují partnerům akce, kterými jsou mj. Středočeský kraj, město Kutná Hora, Český rozhlas Region nebo Národní technické muzeum.

Foto: archiv Veteran Rallye Kutná Hora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *