Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Hasil, Mára, Lukyn a Lavi. A nový Love Island. Voyo představuje svou podzimní nabídku a mnohem více chystá na další rok

Letos na podzim se nabídka projektů z dílny Voyo Originál rozroste o další dva – minisérii Král Šumavy, kterou pro Voyo natočil jeden z nejúspěšnějších českých režisérů současnosti David Ondříček, a komediální seriál Gumy, kde se pod režijní taktovkou Karin Krajčo Babinské poprvé před kamerou potkali Richard Krajčo a David Švehlík. Voyo uvede komedii Vyšehrad: Fylm s Jakubem Štáfkem, která strhla rekordy návštěvnosti českých kin a nabídne novou řadu romantické reality show Love Island. Stálicí nabídky Voyo je Ordinace v růžové zahradě 2, jejíž nová sezona odstartovala 4. srpna. Navíc celá řada filmů, seriálů a reality show. V současné době je v různých fázích příprav natáčení přibližně 35 formátů určených pro Voyo. To slibuje, že rok 2023 bude na Voyo ještě nadupanější než ten letošní.

Legendou se nerodíš. Legendou se stáváš. „Když jsem se dal ke sboru a šel k čáře, myslel jsem, že budu chytat nácky, werwolfy a podobnou verbež. Ne naše lidi, co chtěj ven,“ shrnul v jednom z mála porevolučních rozhovorů sám Josef Hasil. Legendárního převaděče si v třídílné minisérii Král Šumavy zahrál Oskar Hes. V pozici kreativního producenta stojí za minisérií ředitel vývoje TV Nova a Voyo Michal Reitler, který s Davidem Ondříčkem spolupracoval už na Českým lvem oceněném dvoudílném filmu Dukla 61. „Když se řekne Šumava, naskočí nám nejchladnější místa naší republiky, nejstudenější potoky, tůně. Hluboké lesy, řídké osídlení. Kdybyste se někdy měli ztratit, zmizet, kdyby někde měla vzniknout legenda o klukovi, co se nenechal chytit a opakovaně unikal tam a zpět pod padající železnou oponou, bylo by to na Šumavě,“ říká Michal Reitler.

David Švehlík a Richard Krajčo spolu na divadelních prknech účinkují přes osmnáct let. Před kamerou se ale potkali až teď. V desetidílném komediálním seriálu Gumy ztvárnili Máru (R. Krajčo) a Lukyna (D. Švehlík), dva nerozlučné přátele, kteří se díky svým absurdním plánům dostávají do ještě absurdnějších situací. „Lukyn a Mára jsou hodní kluci, znají se od nepaměti a tak trochu si zbyli. A jsou za to vlastně rádi,“ říká Richard Krajčo a pokračuje: „Lukyna bude mít každý rád, nejen proto, že je strašně chytrý. Je to takový mazlík. Moje postava Máry má trochu problém s agresivitou, ale Lukyn to snáší dobře.“ David Švehlík jej doplňuje: „Oba to jsou velcí sympaťáci, to je na tom to kouzelné. Seriál je skvěle napsaný, má spád, pohybuje se na hraně černého humoru. Doufám, že i naše výkony se budou divákům líbit.“ Pod scénářem seriálu je podepsán Michal Samir, který pro Voyo natočil veleúspěšnou minisérii Iveta.

Komedie, která v letošním roce návštěvností v českých kinech porazila pokračování Top Gunu i Doctora Strange, míří z pláten kin na Voyo. Lavi v podání Jakuba Štáfka se ve filmu Vyšehrad: Fylm dozvídá, že je otcem osmiletého syna Ríši. A další problémy na sebe nenechají dlouho čekat. „Jsem rád, že uvedením našeho filmu na Voyo uděláme radost dalším divákům,“ říká Jakub Štáfek, který se, kromě ztvárnění titulní role, podílel i na režii snímku.

Dalším z českých filmů, který letos slavil úspěch v kinech a míří na Voyo, je komedie Po čem muži touží 2 režiséra Rudolfa Havlíka s Jiřím Langmajerem a Annou Polívkovou v hlavních rolích.

Vrátí se také reality show plná zábavy, slunce, a romantiky Love Island. „Hlavní novinkou budou samozřejmě zcela noví soutěžící, nové úkoly, hry, tematické večery a program mimo vilu, na který se chceme letos hodně zaměřit,“ říká kreativní producent Jan Bors.

Už 4. srpna odstartovala na Voyo nová sezona legendární Ordinace v růžové zahradě 2, která je spolu s Ulicí nejdéle uváděným seriálem v české televizní historii. Nová řada opět nabídne divákům všechno to, co mají na seriálu rádi již sedmnáct let – lásku, napětí, vztahy, vtip i humor. Ale především emotivní, silné příběhy oblíbených hrdinů, dramatické zvraty, ale i reflexi společensky aktuálních témat.

Nabídka Voyo se na podzim dále rozroste například o hvězdně obsazenou komedii Děda, postrach rodiny, nové řady seriálů Láska je láska nebo Nový papež. Předplatitelé Voyo se dále mohou těšit na celou řadu zahraničních reality show, jako jsou třeba australské formáty Love Island a Výměna partnerů.

Foto: archiv filmů, TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *