Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Hydratace je základem perfektní péče, podstatnou pro zdravý vzhled bez vrásek. Vyzkoušejte produkty značky Orlane pro dokonalý výsledek

Hydratační krémy vytvářejí bariéru mezi pokožkou a vnějším prostředím. Zabraňují tak  vzniku nežádoucích vrásek, vysušené epidermis, unavenému vzhledu pokožky. Vyzkoušejte skin bustery od značky Orlane, díky kterým bude vaše pleť svěží a omlazená – neustále! 

To, jak je pleť hydratovaná, mají na svědomí dva vlivy. To, kolik tekutiny je pokožce dodáváno a kolik je  schopna si ji udržet. Pokožka potřebuje hydratovat v průběhu celého roku, dávno neplatí mýtus, že v zimě je  tato péče nevhodná. Díky látkám obsaženým v přípravcích značky Orlane je pleť vyživená do hloubky,  molekuly kyseliny hyaluronové na sebe vážou vodu a transportují ji tam, kde je jí nejvíc zapotřebí – navíc ji  na daném místě dokážou dlouhodobě udržet. Nedochází tak k přesušení pokožky, ta je pružná, mladá, plná  života uvnitř i navenek. Obecně platí, že dehydrovaná pokožka působí unaveným dojmem, je povadlá a  chybí jí vitalita. Zralejší pokožka je k dehydrataci náchylnější. Proto je potřeba věnovat jí dostatek pozornosti  i investovat do správné antiage péče.  

Tipy pro vaši krásnou a zdravou pokožku:  
Orlane Super Hydratant krém – 50 ml / 3 190 Kč 
Pleťová koncentrovaná péče je zárukou dostatečné hydratace, která tvoří základ pro pružnou, mladou a  krásnou pleť. Jde o jedinečný přípravek vhodný pro všechny typy pleti, jenž se podílí na regulaci hydratace a  její optimalizaci. Díky tomu pleť působí jemnějším vzhledem a omlazeně. Program Hydratation-Nutrition  (Hydratace a výživa) zajišťuje obnovu rovnováhy vody v buňkách. Dokáže uspokojit i tu nejžíznivější pleť.  Dehydrovaná pleť působí unaveným, povadlým dojmem, chybí jí vitalita a pružnost. Zralá pleť je k  dehydrataci náchylnější. Vitalita pleti je po aplikaci hydratačního krému značky Orlane už jen bonusem  k jejímu dokonalému zdraví. Použití: Používejte ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť. 

Orlane Super Hydratant sérum – 30 ml / 3 450 Kč 
Účinně vyhlazuje a dokonale vyplňuje vrásky. Napravuje již poškozenou pleť a vrací jí zdravý a mladý  vzhled. Sérum jednoduše stimuluje přirozenou tvorbu přírodní kyseliny hyaluronové, vyplňuje vrásky  způsobené dehydratací, optimalizuje pronikání vody do pokožky. Hydratační sérum reaktivuje klíčový  receptor hydratace, tzv. CD44, který je nezbytný pro účinné působení kyseliny hyaluronové. Díky tomu je  pleť důkladně a dostatečně zásobena vodou, je dlouhodobě hydratovaná a vyzařuje svěžest a krásu.  Dehydratací způsobené vrásky jsou opět napraveny. Použití: Nanášejte ráno a večer pod svoji obvyklou  péči. 

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také  ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách  Aelia Duty Free Shop.

Foto: archiv Orlane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *