Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Nové díly zábavného soutěžního pořadu Na lovu jsou od dnešního dne na Voyo

Po prázdninách se soutěživí diváci mohou těšit na premiérové díly vědomostního pořadu Na lovu. V průběhu podzimu se seznámí s novým lovcem a každou sobotu jsou pro ně opět připraveny Hvězdné speciály. Objeví se v nich například Vojta Kotek, Táňa Dyková, Janek Ledecký, Klára Issová, ale třeba i česká kvízová legenda a moderátor kultovních soutěží Riskuj! a Videostop Jan Rosák. Půjde opět o charitativní speciály.

Na televizní obrazovce (TV Nova) budou od 22. 8., vždy v pondělí až pátek od 17:30. Navíc od soboty 3. září každou sobotu ve 20:20 TV Nova uvede Na lovu – hvězdný speciál se známými českými osobnostmi.

V prvním kole získávají osobnosti za každou správnou odpověď 10 tisíc korun (což je dvojnásobek oproti běžným dílům), a i když týmy nevyhrají, každý z účastníků získá 30 tisíc pro svoji charitu. „Jsme moc rádi, že si k nám slavné osobnosti přicházejí za hrát, a moc si toho vážíme, protože jdou s kůží na trh. Ačkoliv se to ‚gaučovému‘ hráči možná nezdá, zvládnout tlak ve studiu není snadné ani pro ostřílené herce – a chyby jsou na světě. Hvězdné speciály jsou ale hlavně o zábavě a na tu se diváci mohou těšit především,“ říká kreativní producentka Veronika Mikysková.

Češi jsou hraví a soutěživí. O tom svědčí i vysoká sledovanost pořadu Na lovu. Průměrně se na něj ve věkově skupině 15 až 54 dívá bezmála 30 % z těch, kteří mají ve všední podvečer zapnutý televizor. Nejvíce soutěž sledují muži ve věku 25 až 34 let. Hvězdný speciál sleduje v cílové skupině 15 až 54 průměrně pětina diváků, kteří mají v sobotním prime time zapnutou televizi. Nejvíce ho sledují ženy ve věku 15 až 24 let.*

* Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě+TS0-3, ke dni: 12. 7. 2022

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *