Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZábava

Soutěžící letošního ročníku Muž roku opět oblékají trenýrky české značky Styx, která je partnerem soutěže

Česká značka spodního prádla Styx je opět partnerem mužské soutěže krásy Muž roku 2022. V letošním, již 23. ročníku, bylo vybráno 12 finalistů. O titul Muže roku a účast na světových soutěžích budou bojovat 26. srpna v Náchodě.

V minulých dnech soutěžící absolvovali soustředění v prostorách Chateau Šanov nedaleko Rakovníka. Zde nafotili kalendář ve spodním prádle a v plavkách, a zároveň trénovali nácvik choreografie na plánovanou módní přehlídku a finálový večer, které se uskuteční ke konci srpna.

Adepti na titul Muže roku museli během dvou dnů zvládnout focení ve spodním prádle Styx, v plavkách, ve společenských oblecích ale také v běžném oblečení. S fotografem Jiřím Hermanem ml. nafotili fotografie pro kalendář Muž roku a absolvovali rozhovory s novináři.

„Jsme opravdu rádi, že jsem opět partnery této mužské soutěže krásy, která je v České republice jedinečná. Máme tak možnost obléknout do spodního prádla nejhezčí muže u nás a předvést perfektní střihy našich trenýrek,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel české značky spodního prádla Styx.

Pánové se s povinnostmi finalistů soutěže poprali velmi statečně. „Jsme dobrá parta, i když jdeme z akce do akce, je to fajn. Asi nejhorší je choreografie, zapamatovat si kroky a nástupy. Ale ubytování je luxusní, máme maximální servis, tak za tu námahu to stojí,“ nechali se slyšet finalisté Muže roku.

První veřejné vystoupení finalistů se uskutečnilo na zámku Chateu Šanov, kde se kromě módní přehlídky konal také koncert. Akci si nenechali ujít a osobně zazpívali Šárka Rezková, Barbora Mottlová, Heidi Janků a muzikálový zpěvák Martin Schreiner. Mladé muže podpořily herečky ze seriálu ZOO Jitka Sedláčková a Michaela Pecháčková nebo modelka Jana Doleželová. Večerem provázela moderátorka Lenka Špillarová, moderátorka ranního vysílání Nový den na Primě.

„Vše šlape podle plánu. Myslím, že se nám podařilo vybrat mladé muže, kteří zaujmou a budou se líbit. Jsem vděčný za každou vstřícnost a podporu. Té se nám v Chateau Šanov dostalo plnou měrou. Kluci zde nacvičovali společnou choreografii, nafotili kalendář a předvedli se nám při přehlídkách ve spodním prádle Styx od Trenýrkárna.cz či v oblecích od firmy Koutný,“ uvedl prezident soutěže David Novotný.

Finále soutěže se bude konat 26. srpna 2022 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Foto: archiv soutěže Muž roku, Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *