Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Dopřejte si během horkých letních dnů ledové osvěžení ve Starbucks

Pokud si neumíte představit den bez své oblíbené kávy, určitě vyzkoušejte ledové kávové variace v kavárnách Starbucks. Ať už jste fanouškem klasiky bez mléka a cukru, preferujete latte či cappuccino, nebo dáváte přednost rostlinným mléčným alternativám, ze široké letní nabídky si určitě vyberete.

Lahodné Cold Brew už k horkým letním dnům neodmyslitelné patří. Během tohoto léta je v kavárnách Starbucks dostupné ve verzi Cold Brew Latte a pro ty, kdo rádi zkoušejí nové kombinace, i ve verzi Salted Caramel Cream Cold Brew, oslazené nádechem vanilky a doplněné bohatou smetanovou pěnou s příchutí slaného karamelu.

Pokud dáváte přednost jemné chuti Starbucks® Blonde Espresso Roast, určite ochutnejte veganské Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso s ovesným nápojem a sirupem z hnědého cukru.

Pro všechny milovníky latte je ve Starbucks dostupná jeho ledová varianta, a to i s možností personalizace v podobě přidání příchutě dle přání zákazníka. Milovníci cappuccina naleznou ledovou variantu tohoto nápoje v lahodném Cappuccino Freddo se studenou mléčnou pěnou, které je neodmyslitelnou součástí léta ve Starbucks.

Abyste si jedinečné kávové momenty mohli užít i doma, Starbucks uvádí letní novinku v podobě jedinečné zrnkové kávy Odyssey Blend. Tato středně pražená kávová směs vás okouzlí chutí mandarinkové kůry a divokého medu. Kombinace zrn z Latinské Ameriky, Afriky, Asie a Tichomoří je základem lahodné kávy prodchnuté chutí citrusů, čokolády a ořechů, která vám zpříjemní každý letní den.

Tak co, našli jste si v letní nabídce Starbucks svého favorita?

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *