Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Louis Vuitton představuje nové variace kabelky Capucines. V této sezóně ikonický kousek předvádí Olympia of Greece!

Kabelka Capucines je ikonou dámského šatníku a ztělesněním savoir-faire módního domu Louis Vuitton. Její jméno je odvozeno od prvního butiku značky Louis Vuitton, který se nacházel na pařížské ulici rue Neuve-des-Capucines. Kabelka spatřila světlo světa v roce 2013, od té doby předvádí sezónu po sezóně své architektonické linie v nových podobách. Vždy však kráčí v duchu nadčasové elegance.

Olympia of Greece je dlouholetou obdivovatelkou módního domu Louis Vuitton. Dokonale ztělesňuje svěží a sofistikovaný design nových variací kabelky Capucines. V nové kampani předvádí mladá žena – stylová ikona a moderní princezna – kabelku v ulicích Londýna, v kombinaci s lodičkami s páskem kolem kotníku a teniskami, tvídovými šaty či s kostýmem s výrazným potiskem…

Těšit se můžete na dvě nové varianty kabelky Capucines MM (střední velikost) ve sladěné kombinaci barev. První z nich je v hřejivém tónu Arizona, který oživují detaily z kůže Taurillon – v tónu Ruby na logu, Wood na madle a Coquille na klopě. Druhý design zaujme elegantní černou kůží Taurillon v kontrastu s akcenty v totožné jemné harmonii odstínů.

Dalším neodolatelným kouskem z kolekce je model Capucines Flower Chain. Má atraktivní detail v podobě nového zlatého řetízku, který nabízí široké možnosti nošení. Řetízek zdobí kvítky Monogramu, které jsou jako malé šperky. Každý z kvítků je nejprve pečlivě vylisovaný, následně vyplněný smaltem a ručně leštěný. Novinka, která pozvedne jakýkoliv outfit, je dostupná v černé barvě (MM), modrém odstínu Tanzanite blue (BB) a růžovém Pondichéry pink (Mini).

Model Capucines, inspirovaný hvězdným nebem nekonečných letních nocí, je skvělým doplňkem pro vlahé prázdninové večery. Na kůži jsou aplikovány dvě různé barvy a třetí metalický odstín. Díky této technologii kabelka zaujme třpytivým efektem, leskne se a mění svou barvu v závislosti na dopadajícím světle. Doplněk zdobí zlaté iniciály LV, zvýrazněné vzácnou perletí.

Mezi novinkami je také ikonický model Capucines z kůže Taurillon v mini verzi, s širokým popruhem, v rudém odstínu Scarlett. Výrazný barevný odstín, plný ženskosti, z kabelky tvoří dokonalý doplněk pro všechny denní i večerní příležitosti.

Styling: Imruh Asha

O značce Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten, díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona se s příběhem značky pojí odvaha. Věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a parfémů. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.

Zdroj a foto: www.louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *