Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Anna Polívková chtěla být chlap. Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 míří z kin rovnou z na Voyo

Muži a ženy – protipóly, které se mohou přitahovat i zuřivě odpuzovat. Bláznivá komedie o střetu dvou světů a hledání jejich vzájemného porozumění. V hlavních rolích se opět objeví Jiří Langmajer a Anna Polívková společně například s Markem Taclíkem nebo Terezou Kostkovou. Předplatitelé Voyo mohou film Po čem muži touží 2, zhlédnout už v neděli 21. srpna 2022, přesně po čtyřech měsících od kinopremiéry.

Psycholožka Irena Kopáčová (Anna Polívková) neprožívá zrovna šťastné období. Jako specialistka na partnerské vztahy radí klientům, jak řešit problémy se svými protějšky, ale její doporučení se účinkem spíše míjejí a sama navíc přistihne svého přítele při nevěře. K tomu ještě dostane výpověď z nájemní smlouvy v domě, kde má svou poradnu. Své problémy probírá s kamarádkou Marcelou (Tereza Kostková) nad sklenicemi vína. Nejisté kroky zavedou ovíněnou Irenu do stanu vědmy Zoltany (Zuzana Kronerová), před kterou vysloví své osudové přání: Chci bejt chlap! Druhý den ráno se Irena probouzí v mužském těle. Irena/Iren (Jiří Langmajer) se musí s novou situací popasovat.

Snímek režiséra a scénáristy Rudolfa Havlíka Po čem muži touží 2 je volným pokračováním úspěšné komedie Po čem muži touží, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018. Spolu s režisérem snímku je pod scénářem podepsán Filip Oberfalcer. V dalších rolích se představí Leoš Noha, Oskar Hes, Pavel Šimčík, Radek Holub, Ondřej Kavan, Michal Kavalčík, Pavlína Němcová, Daniel Krejbich a Martina Babišová.

Film Po čem muži touží 2 je součástí prémiového obsahu Voyo. Předplatitelům Voyo bude dostupný ke zhlédnutí od neděle 21. srpna. 2022.

režie: Rudolf Havlík // scénář: Rudolf Havlík, Filip Oberfalcer // producentky: Dana Voláková, Michaela Flenerová // výprava: Jan Hoffmann // kamera: Václav Tlapák // umělecký maskér: Klára Hubalová // výtvarník kostýmů: Jana Haresová // hudba: Ondřej Konvička // střih: Boris Machytka // zvuk: Roman Čapek // hrají: Jiří Langmajer, Anna Polívková, Marek Taclík, Tereza Kostková, Leoš Noha, Oskar Hes, Ondřej Kavan, Zuzana Kronerová, Pavel Šimčík, Radek Holub, Jiří Maryško, Michal Kavalčík, Pavlína Němcová, Daniel Krejbich, Martina Babišová

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *