Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Jak snížit spotřebu auta, kde se vyvarovat milostných hrátek na pláži a další užitečné tipy, které ušetří zbytečné trápení i výdaje

Jak snížit spotřebu paliva u auta? Co přitahuje komáry a kolik by jich zvládlo vysát všechnu krev z lidského těla? Kde se v létě oddávat milostným radovánkám a jaké země si ze seznamu raději škrtnout? Jaká poloha je ideální pro vyprazdňování? V pořadu „Víte, že…“ na internetové televizi Mall.tv najdete zajímavosti, tipy i kuriozity ze světa, o kterých jste možná nikdy neslyšeli. O to překvapivější informace se dozvíte!

Letní měsíce jsou především o zábavě. Ale víte, že za sex na pláži v nejoblíbenější prázdninové destinaci Čechů – Chorvatsku – dostanete „jen“ pokutu a v Itálii vás rovnou zavřou? V případě, že jste právě čerstvě zamilovaní a nedokážete své pudy udržet na uzdě ani na veřejných místech, dejte si pozor, v jaké zemi se právě nacházíte. Někde by vás příjemné chvilky mohly vyjít pěkně draho. Konkrétní výčet zemí a tresty za milostné radovánky na pláži se dozvíte v pořadu Víte, že…

To, že ceny pohonných hmot šplhají do závratných výšin, si jistě všiml každý řidič. Někdo už jízdu autem vzdal a jiní se snaží aspoň jezdit úsporněji. Víte, co všechno má vliv na spotřebu vozu a jak se dá za volantem ušetřit? Nejvíce spotřebu auta ovlivňuje styl jízdy. První zvyk, který si budete muset osvojit, je tedy plynulá jízda. Vyvarujte se také zbrklému brždění a akceleraci. Při jízdě na dálnici a rovných silnicích využívejte tempomat, který udrží stanovenou rychlost a zabrání vyšší spotřebě. Nespěchejte! Vyšší rychlost znamená vyšší spotřebu. Chcete se dozvědět další rady, jak ušetřit? Pusťte si celé video na internetové televizi Mall.tv.

Radost z krásného letního počasí, kromě stále se zvyšujících cen, dokáže zkazit také všudypřítomný hmyz. Nejvíce nám v létě sají krev komáři. Jak to s nimi opravdu je a co je na lidech tak přitahuje? Na začátek je třeba říct, že krev nám pijí samičky, samci jsou zcela mírumilovní a krve se ani nedotknou. Zatímco komářice jsou vybaveny senzory, díky kterým jsou schopny ucítit oxid uhličitý a kyselinu mléčnou na vzdálenost až 35 metrů. Právě výše zmíněné dvě látky vydávají lidé při dýchání, uniknout tedy zájmu komářic je téměř nemožné. Objem krve, který jsou schopné nasát během jednoho zakousnutí, je tak obrovský, že tvar jejich těla zcela zdeformuje. Většina komářic nasaje trojnásobek váhy vlastního těla. Zajímá vás, kolik by jich dokázalo člověku vysát všechnu krev? Odpověď hledejte v pořadu Víte, že…, který si stejně jako veškerou videotvorbu z produkce internetové televize Mall.tv můžete přehrát kdykoli, kdekoli a zdarma na www.mall.tv.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *