Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Už vyhlížíte příští léto? Do prodeje míří zájezdy Čedoku na letní sezónu 2023

Léto ještě není u konce, ale plánování další dovolené může směle začít. Čedok jako první na českém trhu spouští prodej zájezdů na letní sezónu 2023 a navyšuje pro příští rok kapacitu odletů z Prahy, ale také z regionálních letišť, oproti letošnímu roku téměř o polovinu. Další rozšíření nabídky připravila nejstarší česká cestovní kancelář u poznávacích zájezdů, pobytů po České republice nebo v blízkých evropských zemích, kam nejčastěji Češi míří autem, ale také vlakem nebo autobusem. Hlavní novinkou budou přímé lety z pražského letiště do italské Kalábrie, na Sicílii nebo do španělské Girony v populární oblasti Costa Brava. Bez mezipřistání budou klienti Čedoku létat do tureckého Izmiru nebo Dalamánu na Egejské riviéře. Z Brna bude v prodeji 17 míst, Ostravu čeká celkem 10 destinací. Letní novinky přibydou i v Karlových Varech a Pardubicích. Charterové lety bude Čedok provozovat zejména ve spolupráci s leteckou společností Smartwings, další spojení pak nabídne s několika dalšími dopravci na pravidelných linkách.

 „Naši klienti se letos vrátili k rezervacím zájezdů v rámci first minute a chtějí mít i vzhledem k velkému zájmu o cestování po pandemii svou příští dovolenou vybranou předem. Proto jsme intenzivně pracovali na přípravě nové letní sezóny a spouštíme prodej na příští rok již nyní v průběhu srpna. Chystáme expanzi v Brně, novinky z Prahy, ale další přidáváme i z regionálních letišť v Pardubicích, Ostravě nebo Karlových Varech. U populárních prázdninových destinací se mohou klienti těšit na nejoblíbenější i nové exkluzivní hotely. V rámci České republiky se zaměříme na zážitkové balíčky, u poznávacích zájezdů zase na nejoblíbenější okruhy, metropole i program pro děti,“ okomentoval zahájení prodeje Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Na dovolenou mohou Češi příští letní sezónu opět zamířit do nejoblíbenějších turistických letovisek, počet hotelů Čedok výrazně navýší například na Rhodosu, na Turecké i Egejské riviéře nebo na Kanárských ostrovech. Novinkou příštího roku budou charterové lety se Smartwings z Prahy na letiště Lamezia Terme v italské Kalábrii nebo na Sicílii s přímými lety do Palerma. V obou destinacích nabídne cestovní kancelář kompletní portfolio tří- až pětihvězdičkových hotelů s kvalitním all inclusive programem. Exkluzivně Čedok přidává nově lety z pražského letiště také do španělské oblasti Costa Brava s příletem do Girony. Turecko, které je letošním hitem, se dočká rozšíření nabídky hotelů v oblasti Marmarisu. Na Egejskou riviéru pak zamíří klienti bez mezipřistání do Dalamánu i do Izmiru. Lákat bude i letošní novinka Marsa Matrouh na severu Egypta, více charterů každý týden poletí i do Taby. U vlastní dopravy jsou stálicemi Rakousko, Slovinsko či Maďarsko. U Chorvatska i Černé Hory bude v prodeji více míst na pravidelných linkách z pražského letiště, na výběr budou i další typy dopravy.

„Novinek se dočkají i další regionální letiště v České republice. Z Karlových Varů bude pokračovat úspěšné spojení do Antalye a spustíme i lety do Heraklionu na Krétě. Rozšíříme naši nabídku na deset destinací také z Ostravy, kde přidáváme přímé charterové lety do Hurghady a Marsy Alam. Z Pardubic budeme příští rok létat kromě Rhodosu nově také do bulharského Burgasu a na Tureckou riviéru.“ prozradil Miroslav Kubáč, ředitel charterových zájezdů Čedoku. Velkou expanzi Čedok oznámil také v Brně, odkud nabídne se Smartwings lety do 17 míst včetně sedmi novinek, jako jsou například Madeira, Tirana, Fuerteventura, Taba nebo řecký Thassos.

Pro klienty, kteří milují poznávání tuzemska, chystá Čedok na příští léto další zážitkové balíčky s návštěvou aquaparků, wellness a lázní, zámků, ale i návštěvy oblíbených vinařských či horských lokalit. Pro Českou republiku rozšíří i nabídku pobytů s možností výhodné vlakové dopravy.

Poznávání Čechy baví, hitem jsou různé okruhy po Evropě i do vzdálenějších destinací, dlouhodobě táhnou také prodloužené pobyty v evropských i světových metropolích od Lisabonu, Paříže, Říma, Londýna, po Dubaj či Istanbul. Čedok tak i během příštího roku nabídne své bestsellery. Klienti se mohou vypravit po stopách českých egyptologů, navštívit Jordánsko i Izrael, procestovat Madeiru, Island, Turecko nebo se kochat jízdou panoramatickými vlaky ve Švýcarsku. Po železnici mohou vyrazit do Vídně, Budapešti, Berlína a navštívit i zábavní park Legoland. Chystají se také spojení do Benátek, Grazu, Mnichova nebo Hamburku. Na program pro děti lákají i cesty do Paříže s Disneylandem či Asterix parkem nebo návštěva filmových studií Harryho Pottera u Londýna.

„Pro klienty, kteří si zájezdy na příští léto rezervují v předprodeji, jsme si připravili výhodnější podmínky. Čekají na ně nejnižší možné ceny, pobyty u vybraných hotelů až pro tři děti do 16 let zdarma, ale zejména nízká záloha jen 990 Kč za osobu, akce na výběr sedadla v letadle na většině charterových letů, ale také možnost změny zdarma,“ doplnil k podmínkám zájezdů Stanislav Zeman.

Zájezdy na příští letní sezónu jsou již v předprodeji na webových stránkách www.cedok.cz. Rezervovat pobyty za nejvýhodnější ceny v rámci first minute mohou klienti také na infolince a pobočkách Čedoku nebo v široké síti provizních prodejců. Další nabídku hotelů bude Čedok doplňovat a navyšovat další kapacity nejen u evropských, ale i exotických destinací.

Zdroj a foto: Čedok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *