Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Milan Peroutka přiletí do HogoFogo divadla na perutích, s prázdninami se rozloučí v nejmenším divadle, jehož patronem je Roden

Už tuto sobotu 27. srpna “přiletí” Milan Peroutka na perutích do divadla Hogo Fogo v Drážkově u Sedlčan. Zpěvák, ale taky herec a moderátor právě v malém divadle, v malé vísce, kam jezdí hrát velká herecká, ale i pěvecká esa, vystoupení od 19:00 se svou kapelou Perutě. Spolu s fanoušky a diváky se tak pomyslně rozloučí s prázdninami a létem. 

„Jsme rád, že se to povedlo domluvit, protože v Drážkově v divadle, které vede úžasná Gábina Falcová, jsme hráli komedii Divadla Metro Už tě mám dost, a domluvili jsme se, že tu na konci prázdnin uděláme koncert. Máme za sebou mega úspěšné vystoupení v pražské Malostranské Besedě a další nás čeká na podzim i s křtem mého nového CD,“ prozradil se Milan Peroutka.

A právě v divadle, kde vystupují taková jména, jako Karel Roden /patron a soused z vedlejší obce/, Simona Stašová, Martin Zounar, Filip Blažek, Nela Boudová nebo třeba Ondřej Vetchý…, uslyší Milanovy fanoušci jak známé pecky, tak i novinky z nové desky.

Kapela Perutě

„Ta se bude jmenovat Abrakadabra a ani tahle písnička nebude chybět. Neskutečně mně ten prostor dostal, takže kdo si s námi bude chtít zapařit a užít skvělou atmosféru, ať si nenechá náš letní koncert ujít,“ dodal Peroutka, který má léto doslova našlapané vystoupeními na různých akcích včetně festivalů.

Drážkov je malá vesnička, kde dokonce dětství trávila herečka Jitka Smutná. Za divadlem, ale i za koncerty sem jezdí lidé z celého širokého okolí, včetně Prahy. Dokonce tu předpremiéry má i známý pražský Ungelt.

„Takže budeme konečně s mou kapelou Perutě Hogo Fogo, budeme zkrátka v dobré společnosti,“ dodal Milan, který se na podzim objeví také v muzikálu z hitů písní Hany Zagorové Biograf láska, který právě zkouší v Divadle Kalich.

Foto: Jaroslav Hauer, Stanislav Honzík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *