Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Vyzkoušejte novinku ve SPA & Wellness v Aquapalace Praha a vydejte se na cestu za zdravou a krásnou pletí

Rádi byste se zbavili stop po akné, mdlé a suché pleti s drobnými vrásky? Přijďte si vyzkoušet luxusní kosmetické ošetření nově od září ve SPA & Wellness v Aquapalace Praha v Čestlicích. Dermapen je revoluční procedurou napomáhající k omlazení, projasnění a hydrataci pokožky. Už žádné bolestné a zdlouhavé procesy bez výsledku! Nechte se hýčkat odborníky a užijte si okamžitý efekt svěží a zdravé pleti!

Trápí vás rozšířené póry, stopy po akné v podobě drobných jizviček či jiné estetické problémy? Vyzkoušejte moderní kosmetické ošetření, které je efektivní a viditelné hned po první návštěvě. V Aquapalace Praha si pro návštěvníky SPA & Wellness připravili novinku, jež napomáhá svěžesti pleti, ale zbavuje ji i nedokonalostí.

Zářívá a zdravá pleť během krátké chvíle
Přístroj Dermapen 3 představuje žhavý a účinný trend v kosmetickém světě. Za pomocí mikrojehliček a vibrací dochází k aktivní stimulaci pokožky a lepšímu zapracování vhodně zvolených luxusních sér do pokožky. Díky nově vyvinuté třetí řadě přístroje dochází až ke 100% účinnosti látek, které se snadno dostanou do pleti oproti běžnému ošetření.

Bez bolesti a dlouhodobé rekonvalescence
Kosmetická procedura je bezpečná, bezbolestná a ihned účinná. Přestože dochází k drobným vpichům do kůže, nejedná se o žádný velký kosmetický zákrok. Pleť je po ošetření zklidněná speciální maskou a krémem. Pro lepší efekt se nedoporučuje používat make-up po dobu 24 hodin.

Vhodné na vrásky, strie a deformace způsobené popálením
Díky nastavitelným programům, které se zaměřují na konkrétní dermatologický problém, je možné použít Dermapen na jemné i hlubší vrásky, strie po porodu či po ztrátě tělesné váhy anebo nežádoucí pigmentaci.

Spa & Wellness
Krásné a luxusní prostředí je součástí komplexu čestlického Aquapalace Praha a nabízí kompletní péči o vaše tělo i mysl. Přijďte načerpat novou energii z široké nabídky služeb, které obsahují od jednotlivých procedur zaměřených na konkrétní části těla až po komplexní ošetření. Dopřejte si péči od nejlepších odborníků v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry a masáží. Pokud byste rádi relaxovali ve dvou, navštivte romantické a plně vybavené Spa s vířivkou a saunou. Pro milovníky exotických dálek jsou připravené turecké lázně Hammam s parní lázní a speciálním peelingem.

Foto: archiv Shutterstock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *