Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZdravíZe života

Herci Ulice překvapili fanoušky během prohlídky ateliérů, kde se seriál už 18 let natáčí

Včera, 25. srpna, dorazili výherci soutěží do ateliérů v Praze Hostivaři a exkluzivně si prohlédli prostory, kde již osmnáct let vzniká značná část seriálu Ulice. Akce se zúčastnilo přes 200 věrných fanoušků seriálu, kteří dorazili ze všech koutů České republiky. Cesta se jim vyplatila, protože kromě prohlídky pro ně bylo přichystané ještě jedno velké překvapení v podobě některých herců jejich oblíbeného seriálu.

Měli příležitost potkat se mimo jiné s Ljubou KrbovouAlenou Štréblovou, Filipem Čapkou a dalšími. „Byl jsem na setkání diváků v ateliérech Ulice poprvé a příště určitě dorazím znovu. Atmosféra byla naprosto senzační, marně jsem hledal někoho, kdo by se mračil,“ přibližuje atmosféru události herec Filip Čapka. Všichni příchozí dostali na cestu domů i malý dárek.

Jelikož překvapení není nikdy dost, pozvánku na prohlídku hostivařských ateliérů  dostala i malá Mirinka, která je společně s rodiči velkou fanynkou Ulice. Holčičce byl několik měsíců po narození diagnostikován Mozečkový syndrom, vzácná nemoc, která negativně ovlivňuje její pohybový vývoj. Mirinka musí pravidelně rehabilitovat, aby se její stav dále nezhoršoval, a právě k tomu potřebuje její rodina získat finance na osobní automobil, který jim usnadní dopravu k lékařům a dalším odborníkům. Měli velké štěstí, když jim do života náhodou vstoupil jejich oblíbený uliční herec Filip Čapka. Tomu osud holčičky a její rodiny nebyl lhostejný, a tak se rozhodl její příběh představil zástupcům iniciativy Nova pomáhá. Díky tomu byl Mirinčině mamince ve čtvrtek předán šek na 50.000 Kč, aby byla jejich cesta k získání tolik potřebného automobilu o špetku jednodušší.

Pomoct Mirince s dosažením cílové částky je možné pod tímto odkazem: https://www.donio.cz/prispevek-na-auto-pro-mirinku

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *