Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Famózní koncert kapely Mirai završil hudební léto s Frekvencí 1

S létem a letošními Radiokempy se Frekvence 1 velkolepě rozloučila ve středu na Lipně společně s kapelou Mirai. Ta během svého koncertu rozezpívala, roztleskala a rozeskákala doslova ve švech praskající kemp. Dění přenášela Frekvence 1 po celou dobu akce živě do éteru. Vysíláním všechny provázeli moderátoři Jana Knížková, Roman Mikesch a Tomáš Fíla.

Vystoupení na Radiokempu Frekvence 1 předčilo veškerá naše očekávání. Atmosféra byla úžasná, návštěvníci byli skvělí. Vůbec pro nás nebylo tentokrát svazující hrát pro 750 tisíc posluchačů,“ zhodnotil po koncertě v zákulisí frontman kapely Mirai Navrátil. Pouze sám na pódiu s kytarou v ruce odstartoval vystoupení přesně v 19 hodin songem I přes to všechno. Během následující skladby Pojď, zapomenem se k němu přidali i další členové kapely. Následovaly hity jako Vedle tebe usínám, Chci tančit, Yahoda, Cesta z města, Volám nebo Anděl, během které fanoušci svými mobily rozsvítili celý areál. Původně kapela plánovala zakončit svůj hodinový koncert písničkou Øtchi, ale nadšené publikem ji vůbec nechtělo pustit z pódia, tak nakonec ještě přidala jednu tematikou Když nemůžeš, tak přidej. Po koncertě se Mirai Navrátil ještě podepsal za kapelu na speciální modrou kytaru Frekvence 1, připojil tak svůj autogram k ostatním hvězdám letošních Radiokempů Frekvence 1.  V této roli se vystřídali Tomáš Klus, Pokáč, Mig 21, Buty nebo Marta Jandová.

Dění z posledního Radiokempu na Lipně ve středu 24. srpna přenášela Frekvence 1 po celou dobu akce od 14 do 20 hodin živě do vysílání, aby si pohodovou letní atmosféru mohli užít všichni posluchači. Návštěvníci kempu měli navíc jedinečnou možnost setkat se s moderátory Janou Knížkovou, Romanem Mikeshem a Tomášem Fílou. Mezi nejvěrnější fanoušky Frekvence 1 jistě patří dvojice Zdeňka a Vašek z Opavy, která již 3. rokem jezdí téměř na všechny Radiokempy a letos si nenechala ujít ani Paráda fest Frekvence 1 na Konopišti.

Na závěr akce Tomáš Fíla všem poděkoval za bezvadnou letní atmosféru na akcích Frekvence 1 a rovnou posluchače pozval na příští ročník této již tradiční roadshow po českých a moravských kempech.

Foto: archiv Mirai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *