Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Obliba power drinků roste. Zkuste je občas místo kávy a dodejte svému tělu nejen potřebnou energii

Konec léta se blíží a vás začíná postupně opouštět všeobjímající optimismus a elán? S příchodem podzimu přichází i shon spojený s návratem našich ratolestí do škol. Pokud si chcete zachovat chladnou hlavu a zůstat plní energie, sáhněte po pomocnících, kteří vám doplní energii snadno a rychle! Power drinky či proteinové tyčinky dávno nejsou plné cukru a prázdných kalorií, jejich složení se výrazně proměnilo. Na tyto změny reaguje i značka XS™ od Amway, která letos slaví 20. výročí!

Kategorie power drinků je jedna z nejrychleji rostoucích segmentů v nápojářském průmyslu. Na trhu jsou dlouhodobě jedněmi z nejoblíbenějších funkčních drinků. Protože si lidé stále více zakládají na zdravém životním stylu, tento trend nutně zasáhl i tyto nápoje. Stále častěji se proto ve složení těchto nápojů objevují antioxidanty, vitaminy a přírodní ingredience jako například guarana.

Power drink nebo káva?
Jen málokdo sahá po jiných nástrojích pro povzbuzení a dodání energie, než je káva. Věděli jste, že jedno espresso v průměru obsahuje zhruba 80 mg kofeinu na 40 ml kávy? Jeho obsah se samozřejmě může lišit podle způsobu přípravy nebo druhu použité kávy. Pokud ale chcete příjem kávy trochu regulovat a bojíte se, že na vás dolehne odpolední únava, zkuste power nápoje. Ty podporují duševní bdělost a snadno je začleníte do hektického režimu vašich pracovních dní. „Největším hitem jsou aktuálně power drinky bez přidaného cukru, které zároveň obsahují i vitaminy, antioxidanty a další funkční ingredience. Fungují totiž jako booster energie, i jako pomocník v péči o váš organismus. V posledních letech je také oblíbené objevování nových příchutí,” říká o vývoji této kategorie Ing. Pavla Pešková Gazdíková, expertka na výživu společnosti Amway Česká republika a Slovensko.

20 let na trhu i novinky v portfoliu
Právě společnost Amway vstoupila před 20 lety na trh s vlastní kategorií funkčních power drinků pod názvem XS™. Značka XS™ se výrazně odlišuje od ostatních, a to zejména svým složením. XS™ drinky jsou založené na bázi vody, která je doplněna o ovocnou šťávu. Drinky neobsahují cukr ani umělá barviva. Jedinečnost jejich složení demonstruje i přídavek vitaminů a minerálů, které pomáhají našemu organismu zůstat bdělý a soustředěný a zároveň mohou podpořit imunitu, kognitivní funkce či kvalitu vlasů a nehtů.

Nejnovějším přírůstkem do XS™ rodiny je nový drink XS™ Power Water +, který je obohacen o kombinaci čtyř vitaminů skupiny B, vitamin E, biotin a kolagen. „Kombinace vitaminů skupiny B přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje soustředění a dodává organismu energii. Vedle toho vitamin E a biotin působí na naši pleť a vlasy. Vitamin E chrání buňky před oxidativním stresem a biotin přispívá ke zdravému růstu vlasů. Pokud navíc chcete podpořit zdravý vzhled vaší pleti, určitě vsaďte na kolagen. Je to základní stavební složka pleti, kterou si naše tělo neumí samo vyrábět. Je tedy důležité ho tělu dodat,” vyjmenovává benefity jednotlivých složek Pešková Gazdíková. Díky tomuto drinku na bázi vody s ovocnou šťávou tak dodáte tělu živiny a postaráte se zároveň i o svou pleť, vlasy a nehty.

Do portfolia značky patří také proteinové tyčinky s vysokým obsahem vlákniny bez přidaného cukru, funkční drinky před cvičením nebo elektrolytické drinky podporující výdrž při fyzickém výkonu.

Doporučená maloobchodní cena (12 x 250 ml): 720 Kč

Zdroj a foto: https://www.amway.cz/XS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *