Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Odhalte novinku Sur La Lande od Yves Rocher – voňavou pohlednici z Bretaně

Léto a čas dovolených je sice pomalu za námi, ale nadcházející podzim bude v Yves Rocher pestrý na zajímavé novinky. První z nich je nová vůně s názvem Sur La Lande z řady parfémovaných vod Pleines Natures (ve kterou se přeměnila předchozí La Collection).

Parfémovaná voda Sur La Lande je pozvánkou na cestu do srdce naší bretaňské domoviny, kam sahají kořeny naší značky. Sur La Lande je inspirovaná osobitou krajinou – bretaňským vřesovištěm. Na tomto jedinečném a nespoutaném místě se setkává slaný mořský vítr s divokými květinami. A právě taková je nová EDP – jedinečná, ženská, plná charakteru. Aromatický heřmánek je základem této kompozice. Společně s květy jasmínu, lučním kvítím, směsí dřevin a mořských řas odráží autentickou bretaňskou přírodu.

Parfumérka Caroline Dumur, která stojí za touto vůní, ji popisuje takto: „Voňavá pohlednice zachycující podstatu nekonečné a divoké Bretaně – krajiny plné charakteru s nezbytným mořským pobřežím na jejím pozadí.“

Celá kolekce vůní Pleines Natures je inspirovaná dechberoucími kouty naší země. A jako všechny naše produkty, také tato řada byla vyvinuta s co největším důrazem na udržitelnost a s ohledem na životní prostředí. Obaly i skleněné flakony jsou recyklovatelné, papír pochází z plánované výsadby s certifikací FSC. Vůně najdete na e-shopu www.yves-rocher.cz a v kamenných prodejnách ve velikostech 100 ml (1590 Kč) a 30 ml (1090 Kč).

Zdroj a foto: www.yves-rocher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *