Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Vojta Dyk se vrací před tabuli. Bude z toho láska? Na obrazovce TV Nova startuje druhá série Pana profesora

Tento čtvrtek, 1. září od 20:20, startuje na obrazovce TV Nova pokračování loňského podzimního seriálového hitu Pan profesor. V prvním díle budeme sledovat, jak se Marek (Vojtěch Dyk) s Karolínou (Beáta Kaňoková) konečně dají dohromady. Zatím to ale před všemi tají. Karolína totiž váhá, zda jejich vztah odhalit veřejně, protože se bojí, že jim to s Markem nevyjde. Mezitím problémový a šikanovaný student Petr (Valentýn Pokorný) tají, že je obětí násilí a vzdaluje se své dívce Niky.

Do školy se vrací i ředitel Král (Martin Pechlát), a to přímo do situace, u které nebude věřit svým očím. Kromě důsledků těstové bitvy se bude muset vypořádat i s odchodem jedné z profesorek, a to Barbory (Eva Hacurová), která opouští nejen školu, ale i jejich kolegu Pavla (Ondřej Bauer) a míří za svým snem do Nigérie. Pavla se snaží v jeho těžké životní situaci podpořit celá škola. V baru se Pavel seznámí s Evou (Berenika Kohoutová) a ochotně jí předává historky z Markovy praxe. Ke svému překvapení však záhy zjišťuje, že s Evou se bude vídat mnohem více, než by čekal…

„Eva se mi v lecčem podobá, například v té přidrzlosti. Co se týká přímočarosti, to se mi na ní líbí dost a vlastně bych to chtěla umět ve svém životě také. Umět říct ne, například. Na druhou stranu – občas je možná lepší mlčet a neříkat všechno a hned jen proto, že jazyk je rychlejší než mozek,“ říká o své roli nováček v profesorkém týmu Berenika Kohoutová.

„Problém, který zažívá se moje postava snaží ventilovat tím, že je výbušná. To s ním má někdy společné,“ říká představitel problémového a šikanovaného studenta Petra Valentýn Pokorný, který si v prvním díle druhé série Pana profesora vyzkoušel i kaskadérské kousky. Více se diváci dozví hned po odvysílání prvního dílu Pana profesora na TV Nova na jeho webových stránkách v sekci bonusových materiálů.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *