Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Metropole Zličín v září ožije akcí pro děti a akrobatickými sporty

Začátek září se v Metropoli Zličín ponese v duchu zábavy nejen pro ty nejmenší, ale i pro dospělé. Pátkem 2.9. odstartuje třídenní akce s názvem „Zpět do školy s veselými mimoni“, která přivítá všechny školáky zpátky v lavicích.

Celá událost se ponese v duchu filmu „Mimoni 2: Padouch přichází“. Na programu je mimoňská diskotéka, focení s mimoněm Edou, rozdávání balónků s tematickými popisy, stavění stavebnic s mimoni, soutěže a mnoho dalšího. Akce bude probíhat od 2. do 4.9. v rozmezí 11:00 – 18:00 hodin u vchodu číslo 3. V Metropoli Zličín navíc seženete všechny potřebné pomůcky, bez kterých se vaši milí školáci v novém školním roce neobjedou.

Rozpohybujte se s Akrobatickým dnem
V neděli 4.9. se mohou návštěvníci Metropole Zličín těšit na odpoledne plné sportu a pohybu, ve sport zóně bude totiž od 16:30 do 20:00 probíhat Akrobatický den. Nenechte si tuto poslední speciální akci tohoto léta ujít. Těšit se na vás budou parkouristi, tanečníci pole dance a také devítinásobný mistr světa a mnohonásobným mistr Evropy i ČR ve Freestyle Footbagu (hakisaku) a mistr ČR ve Freestyle fotbalu Honza Weber. Ten si pro návštěvníky Metropole Zličín připravil hravou show, při které předvede různé triky a dovednosti s fotbalovým míčem nebo footbagem. Kompletní program najdete na webu Metropole Zličín https://www.letovmetropoli.cz/specialni-akce/.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *