Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Jary Tauber zahraje pro tygry!

Pojďte podpořit dobrou věc a užijte si akci “Aurora benefiční koncert pro tygry”, který pořádá muzikant Jary Tauber a jeho agentura Aurora. Koncert se uskuteční za účasti hvězdných hostů ve středu 7. září od 19:00 hodin v pražském klubu Hard Rock Cafe (Dům u Rotta) na adrese Malé Nám. 3, Josefov.
Cílem akce je vybrat peníze pro organizaci Altaica, která podporuje ohrožené tygry žijící ve volné přírodě. Právě Jary se stal jedním z ambasadorů této organizace, která kromě pomoci těmto zvířatům pořádá také přednášky pro veřejnost, jejichž cílem je především zvyšování povědomí o ochraně těchto šelem.
Akce je určena pro širokou veřejnost a návštěvníci akce mohou organizaci podpořit formou dobrovolného vstupného či zakoupením losu do tomboly o hodnotné ceny jako například den s tygrem a jeho ošetřovatelem, pobyt na zámku a mnoho dalšího.
Během večera vystoupí celá řada umělců. Kromě Jaryho Taubera se na akci objeví například herečka Petra Hřebíčková, která je rovněž patronkou tohoto spolku, Petr JandaVěra MartinováLeona MachálkováZuzana GamboaStanda Hložek a další. Moderátory večera budou Michaela Dragounová a Zdeněk Vrba.
Foto: archiv NetwIN production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *