Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaSport

PUMA podepisuje smlouvu s Mutazem Essou Barshimem, jedním z nejúspěšnějších skokanů do výšky všech dob

Sportovní značka PUMA podepsala smlouvu s katarským atletem Mutazem Essa Barshimem, jedním z nejúspěšnějších skokanů do výšky všech dob, který bude od meetingu Diamantové ligy v Lausanne nosit inovativní produkty této značky.

Barshim má na kontě již tři tituly mistra světa i olympijské zlato, takže ve své kategorii vyhrál už vše, co            vyhrát lze. Na letošním mistrovství světa v Eugene úspěšně obhájil titul a ukázal, že je stále na vrcholu sil.

“Jsme velmi rádi, že můžeme v rodině PUMA přivítat takového sportovce jakým je Mutaz,” řekl Pascal Rolling, Head of Sports Marketing. “Je to neuvěřitelně talentovaný sportovec a svým šarmem a sportovním chováním se zasloužil o propagaci atletiky po celém světě.”

Slavné je legendární gesto, kdy se Barshim a italský atlet PUMA Gianmarco Tamberi na olympijských hrách v Tokiu rozhodli podělit o zlato poté, co skočili do stejné výšky. Vytvořili tím nezapomenutelný odkaz spravedlnosti a přátelství.

Barshimův osobní rekord 2,43 metru je asijským rekordem a zároveň druhým nejlepším skokem všech dob. V PUMĚ je Barshim součástí skupiny elitních atletů, kam patří světový rekordman v překážkovém běhu na 400 m Karsten Warholm, světový rekordman ve skoku o tyči Armand “Mondo” Duplantis a jamajské sprinterky Shericka Jacksonová a Elaine Thompsonová-Herahová.

Zdroj a foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *