Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiJídlo a pitíZábava

Šetřete s privátními značkami z Lidlu

Zákazníci v Lidlu nemusí šetřit na sobě, aby zároveň šetřili peníze. Výrobky vlastních značek totiž spojují nejvyšší kvalitu a zároveň tu nejlepší cenu. Nahlédnout do filozofie Lidlu založené právě na privátních značkách, umožňuje nová kampaň, která odstartovala v pondělí.

Kampaň je zaměřená na zdůraznění výhod privátních značek, které tvoří více než 75 % veškerého nabízeného sortimentu Lidlu. Kvalita priváních značek je v porovnání se značkovými výrobky rovnocenná a často vyšší, cena je ale pro zákazníky mnohem výhodnější. Cílem kampaně je pak poukázat na to, že si zákazníci nemusí odepírat kvalitu jen kvůli tomu, aby ušetřili. „Za úspěchem našich vlastních značek stojí pečlivý výběr dodavatele. Jsme to my, kdo u těchto výrobků určuje, jak budou vypadat a chutnat, můžeme definovat také zásady jejich složení. U jednotlivých produktů se například snažíme nahrazovat palmový olej, žádné naše uzeniny neobsahují separát a podobně. Na nových produktech nebo jejich vylepšeném složení vždy spolupracujeme s našimi dodavateli,“ upřesňuje Michal Farník, jednatel společnosti Lidl odpovědný za nákup.

Součástí kampaně je postupné představení skupin výrobků, které si zákazníci v Lidlu mohou zakoupit za skvělou cenu a přitom se spolehnout na prvotřídní složení. Zahrnovat přitom bude mléčné i masné výrobky, pečivo, ale také základní potraviny. Zákazníci se s ní budou setkávat až do října nejen v prodejnách, ale také na stránkách letáku, sociálních sítích či prostřednictvím TV spotu.

Překvapení pro školáky
Na začátku školního roku Lidl samozřejmě nezapomněl ani na malé a velké školáky. V prodejnách se totiž od pondělí 5. září opět setkají s populárními postavičkami Stikeez, které v aktuální akci ztvárňují vybavení domácnosti. Seznámí se například se zubním kartáčkem Štětíkem, lednicí Studénkou, kaktusem Bodlíkem nebo batohem Zipíkem. Celá parta, se kterou bude doma opravdu veselo, čítá 24 postaviček, za nákup nad 300 Kč je možné získat 1 figurku. Akce se přitom nevztahuje na nákupy na lidl-shop.cz.

Aby byla sbírka kompletní, mohou si zájemci pořídit také sběratelské album za 79,90 Kč a sběratelský pytlík za 24,90 Kč. Postavičky je možné zakoupit také samostatně za 14,90 Kč. Stikeez figurky budou na nové kamarády vyčkávat ve všech prodejnách od pondělí 5. září až do neděle 2. října, nebo vyprodání zásob.

Zdroj a foto: www.lidl.cz/stikeez

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *