Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zvládne Pan profesor ukočírovat svou žárlivost? Na obrazovce TV Nova pokračuje druhým dílem

Tento čtvrtek, 8. září od 20:20, na obrazovce TV pokračuje druhým dílem romanticko-komediální rodinný seriál Pan profesor. Marek (Vojta Dyk) a Karolína (Beáta Kaňoková) spolu už randí veřejně. Marek žárlí na nového kolegu, praktikanta (Robert Zavadil), kterého dostala Karolína na starost. Eliška doučuje Dominika, dyslektického mladšího studenta. Markův zdánlivě skvělý nápad se obrátí proti němu, když vyjde najevo, že se spolu ti dva, kromě doučování, věnují také adrenalinovému sportu.

A jak se hlavnímu představiteli hrálo s jeho mladými kolegy? „Holky a kluci jsou dost často vyhranější. Dokonce jsem už je začal vídat i v jiných produkcích, to znamená, že se neubránili talentu a asi opravdu budou chtít dělat to povolání, které ve velké míře i studují,“ říká Vojtěch Dyk.

Beáta Kaňoková jej doplňuje: „Moje třída nemá v seriálu tak velký prostor jako ta Markova. Ale myslím, že všichni studenti, kteří v seriálu vystupují, se přiměřeně svému věku poznávají, dělají chyby, snaží se přijít na to, kým jsou, a užívají si mládí, ke kterému patří i jistá nerozvážnost a sbírání nových zkušeností, z nichž budou moct čerpat celý život. Nejlepší na práci s mladými herci a studenty hereckých škol je určitě jejich pohled na svět. V něčem je už úplně jiný než ten můj. A přesto je velmi inspirativní a obdivuhodný. A já prostě miluju tu jejich energii a bezprostřednost. Všichni jsou navíc nesmírně talentovaní, baví mě je sledovat při práci. Mohlo by se zdát, že coby zkušenější herečka mám navrch, ale já se od nich skutečně můžu mnohé učit. A jsem za to vděčná.“

Více o seriálu se diváci dozví hned po odvysílání dílu Pana profesora na TV Nova na jeho webových stránkách v sekci bonusových materiálů. Další díl mohou diváci vidět na Voyo vždy s týdenním předstihem.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *