Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Vitamin C je hitem v péči o pleť. Rozzařte svou pokožku s novým sérem Artistry Skin NutritionTM

Vitamin C je nesmírně důležitý pro správné fungování našeho organismu. Pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá ke snížení míry vyčerpání i normální činnosti nervové soustavy. Pokud jste jej doposud užívala pouze ve formě tablet pro podporu imunity, je načase vyzkoušet také jeho blahodárné účinky na vaší pleti. Vsaďte na nového pomocníka v boji s vráskami a unavenou, nezdravě vypadající pletí. Denní sérum Artistry Skin Nutrition s 10% koncentrací vitaminu C a třemi typy kyseliny hyaluronové dodá vaší pleti potřebnou energii.

Pro pružnou a rozzářenou pleť
Vitamin C je poměrně všestranným pomocníkem v péči o pokožku. Napomáhá redukovat vrásky, přispívá k pevné a pružné pleti, dokonce zmírňuje pigmentové skvrny a kruhy pod očima. Popularitu vitaminu C zvyšuje také fakt, že jej mohou používat majitelky prakticky všech typů pleti.

Účinky vitaminu C  na pleť:

  • Dodává pokožce jas, elasticitu, vyhlazuje ji
  • Působí proti prvním projevům stárnutí a pomáhá redukovat vrásky
  • Chrání pokožku před volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí pleti
  • Zmírňuje pigmentové skvrny

Pokud chcete své pleti dopřát opravdu extra dávku povzbuzení, kombinujte přípravky obsahující vitamin C s kyselinou hyaluronovou. Ta zásadním způsobem ovlivňuje pružnost pleti, hydratuje ji a redukuje jemné vrásky, které si na své pleti každým úsměvem vytváříme. „Kyselina hyaluronová navíc podporuje hojení a zadržuje v pleti vodu, díky čemuž pleť vypadá plnější a svěžejší,” uvádí Zuzana Gavendová, odborná kosmetická poradkyně společnosti Amway Česká republika a Slovensko.

Vsaďte na sérum
Pleťová séra obsahují až sedmkrát více pečujících látek než pleťové krémy. Zcela zásadním rozdílem je, že zatímco krémy mají těžší strukturu a pomaleji prostupují do hlubších vrstev pokožky, aktivní látky obsažené v séru dokáží proniknout do pokožky rychleji a hlouběji a při pravidelném používání přinesou opravdu viditelné změny. „Doporučuji na nic nečekat a zařadit sérum do každodenního zkrášlovacího rituálu už někdy okolo třicítky, kdy se na pleti začínají projevovat první známky stárnutí,” říká Gavendová.

Novinkou značky Amway™ je denní sérum Artistry Skin Nutrition™ se třemi typy kyseliny hyaluronové a vitaminem C. Výrobek obsahuje historicky nejvyšší koncentraci vitaminu C v receptuře Artistry™ produktů, a to 10 %. Vitamin C pochází z výtažků z třešně acerola vypěstované na organických farmách Nutrilite™ a 100% kyseliny L-askorbové v aktivačním víčku. Sérum je navíc doplněno o tři molekuly kyseliny hyaluronové, které se postarají o pružnost, objem a vyhlazení pleti. Cena: 1470 Kč

O Artistry:
Značka ArtistryTM odhaluje koncept Zdravá Krása bez kompromisů prostřednictvím produktů péče o pleť, dekorativní kosmetiky a dalších, které společně působí jako doplněk k běžné péči o naši pleť. Na základě 145 let zkušeností v oblasti výživy, wellness a krásy značka propojuje nejmodernější technologii a vědecké postupy spolu s rostlinnými fytonutrienty, aby zabezpečili potřeby každého jednotlivce. Cílem konceptu Zdravá krása nebo také Čistá krása je vytvořit všechny budoucí ArtistryTM produkty podle speciálních ArtistryTM Clean Guidelines s veganskou recepturou, čistými a bezpečnými ingrediencemi a lepšími výrobními procesy. Díky produktům značky ArtistryTM už nemusí být krása pouze možností či otázkou volby. Produkty ArtistryTM jsou dostupné výhradně prostřednictvím Amway distributorů ve více než 50 zemích světa.

O Amway:
Společnost Amway, která celosvětově v minulém roce dosáhla obratu 8,5 miliard dolarů, je podle Direct Selling News, Global 100 světovou jedničkou mezi organizacemi přímého prodeje. Společnost byla založena ve Spojených státech v roce 1959 a od té doby nabízí produkty pro spotřebitele i podnikatelské příležitosti, a to díky síti téměř 1 milionu reprezentantů působících ve více než 100 zemích světa. Mezi klíčové značky společnosti Amway patří NutriliteTM, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, dále také ArtistryTM, prémiová kosmetická značka zahrnující skincare i dekorativní kosmetiku, AMWAY HOMETM, kompletní řada produktů do domácnosti a eSpringTM, celosvětově nejprodávanější systém na úpravu pitné vody.

Zdroj a foto: www.amway.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *