Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

SkyShowtime oznamuje oficiální datum spuštění a line-up obsahu

Nová panevropská streamingová služba bude spuštěna nejprve v severských zemích, a to 20. září. Následovat bude spouštění v Nizozemsku, Španělsku a Portugalsku a v zemích střední a východní Evropy. Služba exkluzivně nabídne prvotřídní hollywoodské filmy a nové seriály z vlastní tvorby nejlepších světových studií.

Nová streamingová služba SkyShowtime dnes oznámila, že bude oficiálně spuštěna 20. září 2022 a svůj prémiový obsah exkluzivní a ikonické zábavné tvorby nabídne poprvé milionům domácností napříč Evropou.

Coby joint venture společností Comcast (NASDAQ: CMCSA) – mateřské společnosti NBCUniversal a Sky – a Paramount Global (NASDAQ: PARA, PARAA) bude SkyShowtime spuštěn v Dánsku, Finsku, Norsku a ve Švédsku 20. září, než se ještě před koncem tohoto roku dočká spuštění v Nizozemsku. SkyShowtime bude ve svém spouštění pokračovat ve Španělsku, Portugalsku, Andoře a zemích centrální a střední Evropy (CEE) v nadcházejících měsících a prvním čtvrtletí roku 2023. V rámci regionu CEE bude služba spuštěna v Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Kosovu, Černé Hoře, Severní Makedonii, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsku. Konkrétní data spuštění a ceník služby v těchto zemích budou oznámeny v nadcházejících měsících.

SkyShowtime nabídne svým divákům ten nejlepší výběr zábavy z dílny největších a nejplodnějších světových studií. Dostupné budou tisíce hodin kvalitního obsahu pro celou rodinu, služba zároveň přinese premiéry mnoha celosvětově očekávaných seriálů a filmů.

Nabídne exkluzivní televizní premiéry kinofilmů od Paramount Pictures a Universal Pictures – dvou nejstarších hollywoodských studií, která dohromady tvoří téměř 50 % hollywoodských kasovních trháků.

SkyShowtime se rovněž stane domovskou platformou celé řady nových filmových trháků, které na ni zamíří po svých kinopremiérách. Mezi nimi nebudou chybět například Top Gun: Maverick, Jurský svět: Nadvláda, Mimoňové: Padouch přichází, Seveřan, Zpívej 2, Ježek Sonic 2, Ztracené město, Panství Downton: Nová éra, Nene, Belfast, Ambulance nebo Zlouni.

Kromě toho nabídne SkyShowtime svým divákům premiérové seriály, pořady pro děti a rodinu a výběr ikonických titulů od značek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock, a to vše na jednom místě. SkyShowtime také přinese vlastní původní tvorbu, dokumenty
a speciální série z trhů, na kterých bude dostupný.

V severských zemích, díky svému partnerství se značkou Paramount, nahradí SkyShowtime službu Paramount+. Současným i budoucím zákazníkům umožní sledovat jejich oblíbené pořady nyní dostupné na Paramount+, jako jsou Halo, Yellowstone, The Offer a Star Trek: Strange New Worlds, ale i originály od SHOWTIME® jako Yellowjackets, Dexter: New Blood, Super Pumped: The Battle for Uber a First Lady. Předplatitelé navíc poprvé získají přístup k většímu množství obsahu, exkluzivním premiérovým seriálům a filmům napříč tím nejlepším od Universal Pictures, Sky Originals a NBCUniversal.

Od data spuštění budou moci zákazníci sledovat premiéry vysoce očekávaných dramatických seriálů od SHOWTIME® – American Gigolo, Sky Originals – The Rising, The Fear Index, The Midwich Cuckoos a 21. řadu seriálu Zákon a pořádek od Peacock. V následujících měsících přibydou další premiérové seriály, jako např. 5. řada Yellowstone, Pitch Perfect: Bumper in Berlin, Vampire Academy nebo novinky od SHOWTIME® – 2. řada seriálu Yellowjackets a Let the Right One In.

CEO SkyShowtime, Monty Sarhan, řekl: „Je čas… na SkyShowtime! Další skvělou streamingovou službu dostupnou v Evropě. Jen několik měsíců po získání všech potřebných povolení bude SkyShowtime oficiálně spuštěn 20. září 2022. Jsme nadšeni, že naši zákazníci budou mít exkluzivní přístup k nejnovějším seriálům a filmovým premiérám od našich ikonických a celosvětově renomovaných studií. Těšíme se, že již brzy zveřejníme detaily ohledně startu na dalších trzích a přineseme SkyShowtime ještě více divákům napříč Evropou.“

Regional General Manager služby SkyShowtime pro severní Evropu, Henriette Skov, dodala: „Jsme nadšeni, že SkyShowtime spustíme napříč severskými státy, a těšíme se, že svým zákazníkům nabídneme ten nejlepší výběr globálních seriálů i filmů na jednom místě.“

Služba bude zákazníkům dostupná přes aplikaci SkyShowtime, a to pro zařízení Apple iOS, tvOS a Android, a přes webové rozhraní: www.skyshowtime.com. Cena měsíčního předplatného bude: 6,99 € ve Finsku, 79 SEK ve Švédsku, 79 NOK v Norsku a 69 DKK v Dánsku.

SkyShowtime bude zároveň dostupný u následujících distribučních partnerů napříč regionem: Allente, RiksTV, Ruutu, Sappa, Strim, Telenor, Tele2, Telia, Telmore a YouSee od Nuuday Group a TV 2 Play.

SkyShowtime, založený na platformě Peacock, byl vytvořen speciálně pro Evropu a je věnován jejím trhům. Regionální pobočky napříč kontinentem, prozákaznická orientace SkyShowtime a jeho přítomnost na místních trzích vypovídají o přístupu služby k partnerství, obsahu a marketingu. Po spuštění služby ve více než dvaceti zemích budou aplikace SkyShowtime a její obsah dostupné v celkem osmnácti jazycích.

Seznam pořadů uvedený v této tiskové zprávě se vztahuje pouze k severským zemím, na dalších trzích se může lišit.

Zdroj a foto: www.skyshowtime.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *