Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Herec Bradley Cooper je novým ambasadorem módního domu Louis Vuitton v kampani oslavující 20. výročí hodinek Tambour

Louis Vuitton s radostí oznamuje, že novým ambasadorem módního domu se stává Bradley Cooper. Uznávaný herec a režisér je tváří ikonických náramkových hodinek Tambour, které v letošním roce slaví 20. výročí. Ve své první kampani pro módní dům Bradley Cooper předvádí model Tambour Twenty v úzké limitované sběratelské edici. Speciální video ke kampani natočil oscarový režisér Damien Chazelle. Součástí kampaně jsou také fotografie, jejichž autorem je Boo George.

Bradley Cooper je jedním z nejuznávanějších hollywoodských herců, má na svém kontě devět nominací na Oscara. Je dobře známý po celém světě a jeho jméno je spojováno s mezinárodními cenami, jako jsou Ceny Akademie, BAFTA, SAG Award či Grammy. Mezi jeho nejnovějšími projekty patří snímek Maestro, v němž figuruje jako režisér, herec, spoluautor scénáře a producent. Film, který je aktuálně v produkci s premiérou naplánovanou na rok 2023, pojednává o manželství legendárního skladatele Leonarda Bernsteina a Felicie Montealegre.

Náramkové hodinky Louis Vuitton Tambour byly poprvé uvedeny v roce 2002. Zbořily všechny zažité designové konvence v hodinářském světě, nadchly milovníky vytříbeného designu a pro módní dům otevřely nové kreativní obzory. Vznikly ve švýcarské manufaktuře La Fabrique du Temps Louis Vuitton, kde se snoubí výrazná kreativita s dokonalým horologickým uměním. Originální linie a inovativní tvar – s kulatým pouzdrem z jediného kusu kovu korunovaným aplikovanými nožkami – byly jedním slovem převratné. Během let se model Tambour vyvíjel, získával ocenění za design i technologie, přizpůsoboval se individuálnímu vkusu svých majitelů, a prezentoval se ve variacích s klasickými i komplexními strojky.

Model Tambour Twenty z roku 2022 vzdává hold původním náramkovým hodinkám Tambour a interpretuje jejich ikonické designové prvky – hluboké, rozšiřující se 41,5mm pouzdro s hnědým číselníkem se vzorem slunečních paprsků, žluté ručky chronografu a gravírovaný nápis „Louis Vuitton“ lemující pouzdro. Tyto atributy jsou zkombinované s moderními detaily – vysoko frekvenčním automatickým chronografem LV277, 22karátovým rotorem a speciálním gravírováním na dýnku (informujícím o tom, že hodinky jsou součástí limitované edice čítající 200 kusů). Novinka se dodává v zakázkovém prezentačním kufříku z plátna Monogram.

Zásadní výročí v hodinářské historii značky Louis Vuitton doprovází kampaň, evokující atmosféru plnou mladistvého optimismu a snů, které neznají hranic. Video, jehož autorem je Damien Chazelle, rozehrává paralelní příběh muže a chlapce. Prostředí přechází ze svěžího lesa do městské džungle, dětská představivost bez hranic přechází ke splněnému snu v ulicích New York City, ve stínu slavné Chrysler Building.

REŽIE: Damien Chazelle
FOTOGRAFIE: Boo George
HUDBA: Justin Hurwitz

Zdroj a foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *