Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMódaZábava

Hudební a módní ikona Lil Nas X se přidává k Riot Games. Jaký má nový prezident League of Legends úkol?

Společnost Riot Games oznámila, že Lil Nas X nastoupil jako nový prezident League of Legends, jedné z nejhranějších kompetitivních her na světě. Tento rapper a skladatel bude zodpovědný za vytvoření speciálního skinu a jedinečné živé show na Worlds 2022, oficiálním mistrovství světa. K němu nazpívá také hymnu STAR WALKIN, která bude mít premiéru 23. září. Turnaj Worlds pak začíná o týden později, tedy 29. září.

„Cítil jsem, že je čas zkusit něco nového. Zanechal jsem svou stopu v popkultuře a teď je čas pustit se do světa her. Budu největším prezidentem League of Legends, všech dob. Taky udělám nejlepší hymnu Worlds v dějinách a přinesu největší, nejvíc cool a nejvíc sexy Worlds v historii všech Worlds!“ řekl Lil Nas X, který do společnosti Riot Games nastupuje s velkými ambicemi.

Skin Prestige Empyrean K’Sante, navržený ve spolupráci s Lil Nasem X, bude celosvětově vydán 3. listopadu a odemknout jej bude možné až do 14. listopadu. Tento herní skin nebude možné přímo zakoupit, ale lze jej získat hraním her League of Legends nebo Teamfight Tactics během Worlds 2022. Hráči si budou muset vydělat herní měnu (2 000 tokenů Worlds 2022), aby se skin trvale odemkl. Po herním partnerství Riot Games s Louis Vuitton je Prestige Skin první herní spoluprací s umělcem na skinu v League of Legends.

5 úspěchů Lil Nase X
Riot Games nezvolilo nového prezidenta náhodou. Ve svých 23 letech patří mezi hvězdy hudebního světa. A co ještě byste o něm měli vědět?

  • Proslavil se v roce 2019 remixem písně “Old Town Road” s Billym Rayem Cyrusem. Ten se po 19 týdnech na vrcholu žebříčku Billboard Hot 100 stal nejdéle umístěným singlem na prvním místě v jeho historii. Na YouTube má videoklip přes 1 miliardu zhlédnutí. Tento 16x platinový hit je nejvíce certifikovanou písní v historii RIAA a je ověnčen mnoha cenami včetně dvou Grammy.
  • Ve stejném roce magazín Time zařadil zpěváka mezi 25 nejvlivnějších lidí na internetu.
  • V září 2021 vydal své debutové album Montero. To bylo nominované na cenu Grammy. Album bylo zařazeno do seznamů Best of 2021 od časopisů Rolling Stone, Entertainment Weekly, People, USA Today, Billboard, LA Times, Complex a dalších.
  • Queer hymna „MONTERO (Call Me Be Your Name)“ vyvolala tolik potřebný dialog po celém světě, debutovala na prvním místě v žebříčku Billboard Hot 100, zůstala na vrcholu globálního žebříčku Spotify více než měsíc v kuse a vystřelila na první místo v žebříčcích Top 40 a Rhythm Airplay.
  • Dvakrát platinový singl “That’s What I Want,” byl už jeho třetí písní v řadě na prvním místě v rádiovém žebříčku Top 40.

Zdroj a foto: Riot Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *