Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportTechnologieZábava

Americká rapová superstar Lil Nas X si do svého nového videoklipu vybrala českého esportového hráče

Úspěšný český hráč League of Legends Marek „Humanoid“ Brázda se představil v nové roli. Z esportu se tentokrát vydal do hudebního průmyslu. Nový prezident League of Legends, slavný americký rapper Lil Nas X, si jej vybral do svého videoklipu. Song se zároveň stal hymnou mistrovství světa Worlds 2022.

 Dvojnásobný evropský šampion v League of Legends Marek „Humanoid“ Brázda je jedním ze čtyř vyvolených hráčů, kterým se dostalo pocty zúčastnit se natáčení nového klipu rappera Lil Nase X. Ten ve svých 23 letech už patří mezi hvězdy hudebního světa a je považován také za módní ikonu. Hned při svém debutu v roce 2019 jej magazín Time zařadil mezi 25 nejvlivnějších lidí na internetu. Navíc se jeho první píseň stala po 19 týdnech na vrcholu žebříčku Billboard Hot 100 nejdéle vévodícím singlem v jeho historii.

Ve videoklipu se vedle Humanoida objevují další elitní světoví hráči z týmů Gen.G, Team Liquid a EDward Gaming. Ti se s ním mohou střetnout na Worlds 2022 v souboji o titul mistra světa. Turnaj začíná už 29. září. Čeští diváci jej mohou sledovat s komentářem na Twitch kanále HITPOINTCZ.

Zdroj a foto: Riot Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *