Slávik i Dědek ukázali své paní Columbové. Jandová dala před manželem přednost kolegovi. V show Můj muž to dokáže dnes poteče krev a dojde i na vyznání lásky!

Ve čtvrtém díle show Můj muž to dokáže budou o sto tisíc korun bojovat moderátoři Jaro Slávik s manželkou Andreou Schmidtovou, Honza Dědek s partnerkou Terezou Cibulkovou, slovenský houslový virtuos Ondrej Kandráč s manželkou Erikou a zpěvačka Marta Jandová s kamarádem Robinem Sobkem. Proč jako jediná nevytáhla svoji méně známou drahou polovičku? V dnešní show, ve které ženy mají navrch a mohou zúčtovat se svými protějšky, dokonce poteče krev! Sledujte dnes ve 20.15 na Primě!

Své drahé polovičky slavní soutěžící dnešní epizody show Můj muž to dokáže normálně neukazují. Málokdo zná manželku slovenského moderátorského esa Jara Slávika, a ani český moderátor Honza Dědek svoji přítelkyni Terezu do společnosti příliš nevodí. Na rozdíl od Marty Verner (Jandové), jejíž manžel gynekolog Miroslav Verner světla reflektorů taktéž nevyhledává, ale pánové udělali výjimku a své ženy před kamery přivedli. Ty se jim „odvděčily“ vysokými sázkami a pěkně vysokou laťkou. Slavní muži měli co dělat, aby neutrpělo jejich ego. Ke ztrátám fyzickým ale tentokrát došlo. Vlastní krev prolil Honza Dědek.

V době natáčení show Můj muž to dokáže Honza Dědek s krásnou přítelkyní Terezou oslavil rok vztahu. Poznali se na Valentýna. „Dali nás dohromady psi. Potkali jsme se na Náplavce, naši psi si spolu začali hrát a my jsme si mezitím povídali, povídali a povídali, až jsme se dostali až sem,“ prozradila Tereza Cibulková krátce předtím, než svého milého poslala splnit nelehký úkol nakrájet v časovém limitu dvou a půl minut sedm velkých cibulí. „Vy jste spolu krátce, a možná to dneska skončí, protože to je velký risk,“ oglosovala Terezinu sázku moderátorka show Adéla Gondíková. Dědek chtěl takřka nesplnitelný úkol za každou cenu zdolat a nezastavil se ani poté, co se ošklivě řízl do ruky. „O nic nejde, zatáhnu to tou cibulí a bude to dobrý,“ bral to hrdinsky Honza Dědek. Krásná Tereza pak možná trošku litovala, že Honzu neposlala do dalšího úkolu, v němž se soupeř Jaro Slávik snažil přiřadit správná jména k osmi Jack Russel teriérům. Protože zatímco Jaro se s úkolem od své ženy Andrey trápil, Honza by jej podle Terezy zvládl levou zadní. „Honza si pamatuje jména psů i jména jejich paniček,“ pobavila publikum Dědkova sympatická partnerka.

Slávik měl s úkolem co dělat, a proč jej do něj jeho žena Andrea uvrtala, je tedy záhadou, neboť slovenský moderátor nemá paměť na jména. „Můj manžel si nepamatuje jména, častokrát ani tváře, někdy nám to způsobuje problémy. Ale zase docela dbá na detaily, tak já bych mu věřila,“ uvažovala Andrea a Slávika navzdory jeho protestům do soutěže poslala. „Máme doma psa, ale už jsem zapomněl, jak se jmenuje a vlastně i jak vypadá. Máme ještě doma psa?“ ptal se zoufale Slávik své ženy. „Je úplně jedno, jak pojmenujete Jack Russella, protože ať na něj zavoláte jakkoliv, on stejně nepřijde. Děkuji ti za tuto úlohu, lásko moje, miluju tě,“ poslal své ženě vzdušný polibek Jaro Slávik.

Jediný, kdo před svým partnerem dal přednost kamarádovi, je v dnešním díle Můj muž to dokáže moderátorka a zpěvačka Marta Verner. Do show přivedla kolegu z rádia Robina Sobka. „My máme jenom pracovní vztah. V rádiu spolu blbneme i se jako rodiny známe. On to nemá úplně v hlavě v pořádku, do všeho půjde po hlavě,“ vysvětlila důvod své volby Marta. „Myslím, že můj vystudovaný obor záchranář mě dnes zachrání. Dal jsem Martičce instrukce, jak resuscitovat, protože si myslím, že to tu se mnou sekne. Ví přesně, co má dělat,“ obával se své účasti na začátku natáčení Sobek. „Jasně, vezmu podpatky a budu ti bušit do hrudi,“ uklidňovala ho Marta.

Můj muž to dokáže je nová zábavná show televize Prima, ve které slavní muži plní bizarní úkoly a jejich neméně populární ženy si na jejich výkonnost vsází! Moderují Adéla Gondíková a Ondřej Urban. Každý pátek ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.