Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Kdo nejlépe uspokojí hráče okresního přeboru svým hot dogem?

MasterChef Česko každoročně přináší několik venkovních výzev, které prověří schopnost soutěžících vařit v terénu a v tak trochu polních podmínkách. První z nich letos zavede soutěžící na hřiště TJ Slovan Lochovice, kde se natáčel legendární seriál Okresní přebor, takže není nijak překvapivé, že jídlo se bude připravovat pro skutečný okresní přebor. A jelikož ke každému správnému fotbalovému zápasu patří pivo a klobása, není těžké uhodnout, co budou soutěžící kuchtit tentokrát.

První venkovní výzva se odehraje na fotbalovém hřišti, což některé soutěžící zarazí. „Musím říct, že tohle prostředí jsem rozhodně nečekala,“ svěří se studentka Sofi se svými pocity, samo zadání výzvy ji však nepřekvapí. Je jím připravit chuťově vyladěný hot dog, na němž si hladoví fotbalisté po zápase smlsnou. Soutěžící se rozdělí do tří pětičlenných týmů a po úvodním souboji o gril, který získá tým s nejchutnější omáčkou, se naplno vrhnou do práce. Musí totiž připravit celkem 25 porcí, což není v šibeničním termínu necelých dvou hodin právě málo. A to ještě pořád není všechno, co si na ně porotci připravili.

Nečekaná výzva navíc má však i nečekané dopady. Zatímco vítězný tým může pokračovat v práci v nezměněné sestavě, zbylá dvě družstva nemají na vybranou a musí jednoho ze svých členů poslat na lavičku. „Obětovat jednoho našeho spoluhráče byla strašná věc, nepříjemné, nepříjemné, nepříjemné,“ svěřil se kapitán jednoho z poražených týmů.

Promítne se nevýhoda do celkových výsledků? A čí hot dogy budou fotbalistům chutnat nejvíc? To diváci uvidí už v úterý 27. září ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *