Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Stezka korunami stromů Krkonoše věnuje měsíc říjen seniorům

Pokud přemýšlíte, jak udělat radost prarodičům, strávit s nimi příjemný den, přijeďte na Stezku korunami stromů v Janských lázních. U příležitosti Mezinárodního dne seniorů můžete využít snížené vstupné a speciální menu v místní restauraci. Den seniorů celosvětově oslavíme 1. října, ale tradiční vstupenku 1+1 zdarma a zvýhodněné menu si na Stezce můžete se svými blízkými užít během celého října.

Většina návštěvníků se obává, že trasa Stezky korunami stromů může být náročná, a právě pro seniory nevhodná, to ale marketingový ředitel Stezky – Zdeněk Pop vyvrací: „Mezi přednosti Stezky patří, že je bezbariérová a na vrchol věže vede pouze mírné stoupání. Procházku a výhledy do krajiny si tak mohou užívat maminky s kočárky, vozíčkáři i senioři, kterým letos věnujeme celý měsíc říjen.“  Pokud by i tak bylo pro vaše nejbližší stoupání náročné, na pokladně Stezky je k zapůjčení vozíček zcela zdarma.

Zážitková Stezka o celkové délce více než 1500 m se stala od svého otevření v roce 2017 oblíbeným místem k trávení volného času. Návštěvníci si zde mohou užít zábavnou a zároveň vzdělávací procházku korunami stromů, zakončenou okouzlujícím výhledem do okolních krkonošských lesů. Cestu dolů si mohou urychlit tobogánem dlouhým 80 metrů, který mohou využít návštěvníci všech věkových kategorií. Původně byl tobogán určen dětem, ale hojně jej využívají všichni návštěvníci, včetně seniorů. Zatím nejstaršímu jezdci na tobogánu bylo úctyhodných 85 let,“ komentuje Zdeněk Pop.

Zdroj a foto: Stezka korunami stromů Krkonoše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *