Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Užijte si pravé kouzlo podzimu díky řadě lahodných funkčních bylinných čajů AHMAD TEA

Máte strach ze sychravého počasí, podzimního nachlazení, zvýšené únavy a nedostatku energie v důsledku zkracujících se dní a úbytku slunečního světla? Funkční bylinné a zelené čaje AHMAD TEA z řady NATURAL BENEFITS posílí imunitu, dopomohou ke kvalitnímu spánku, dodají energii i důležité vitaminy a minerály, ale především mají díky obsahu pečlivě zvolených přírodních ingrediencí lahodnou chuť, kterou si zamilujete.

Nedostatek sluníčka, deficit spánku, spěch a stres spojený s podzimním pracovním nasazením a blížícím se závěrem roku, nedostatek pohybu, špatná životospráva a málo času stráveného na čerstvém vzduchu – to vše spolu se sychravým počasím se jednoznačně musí podepsat na našem zdraví, nebo přinejmenším na našem rozpoložení, fyzickém i psychickém. Nečekejte na obtíže spojené se všemi těmito hrozbami a sáhněte zavčas po spolehlivých pomocnících, kteří vás na toto náročné období připraví! Vyzkoušejte 100% přírodní bylinné a zelené funkční čaje AHMAD TEA z řady NATURAL BENEFITS, která byla speciálně navržena právě na podporu zdravého a vyváženého životního stylu. SLEEP, DIGEST, BEAUTY, SLIM, IMMUNE a ENERGY – tyto pečlivě vybrané bylinné směsi vás okouzlí svou lahodnou chutí i blahodárnými účinky!

SLEEP – funkční uklidňující a relaxační čaj na podporu spánku
Dobrý a kvalitní spánek je nezbytný pro zdravé tělo a spokojenou mysl. Proto je tato lehká, ale luxusní směs květů, medu a meduňky ideálním bylinným čajem, který zklidní a připraví ke spánku. Základ tvoří heřmánek, ceněný po celém světě pro své harmonizující a protistresové vlastnosti. Jemnou luční vůni umocňuje voňavá meduňka. Tyto složky jsou zvýrazněny levandulí, lípou a mučenkou, tedy bylinami, které jsou po staletí známé svými zklidňujícími a relaxačními účinky. Směs doplňují kousky sušeného medu – med je přirozeným společníkem heřmánku, v nálevu se dokonale rozplývá a přináší uklidňující zlatavou sladkost. Tento báječný květinový nálev vám pomůže se uvolnit, uklidnit a rychle usnout. Čaj SLEEP je vyroben pouze z přírodních ingrediencí a NEOBSAHUJE KOFEIN.

DIGEST – funkční čaj na podporu zažívání
100% přírodní vyvážená bylinná směs sametové chuti DIGEST podává pomocnou ruku trávicímu systému. Díky dokonalému očistnému mixu máty, lékořice, fenyklu a biotinu (neboli vitaminu H) tento lahodný bylinný čaj uklidňuje a regeneruje. Základem je máta, která se již po staletí používá jako přírodní prostředek proti zažívacím potížím. Další příměsí je kořen lékořice a fenykl pro jejich anýzové tóny, trocha heřmánku a ostružinových listů pak umožní rozkvět jemné letní chuti. Ale je to právě přídavek přírodního biotinu, který skutečně zvyšuje trávicí schopnosti tohoto čaje. Biotin, komplexní vitamin skupiny B, pomáhá tělu přeměňovat potravu na energii, což přispívá ke zdravějšímu metabolismu. Díky svému složení je tento čaj skvělý k pití
po vydatném jídle – okouzlí chuťové pohárky, zároveň spolehlivě napomáhá trávení sytých jídel a zmírňuje nadýmání. Směs DIGEST je zcela BEZ KOFEINU, tedy ideální k pití večer pro bezproblémové trávení během spánku, o jehož kvalitu se navíc spolehlivě postarají heřmánkové listy.

BEAUTY – funkční čaj na podporu krásy
Harmonická směs listů kopřivy a voňavé citronové verbeny s ovocnou, broskvovou chutí. Směs je obohacena o přirozeně stimulující bylinné složky, které pomáhají organismu udržovat tu správnou zdravou jiskru. Jsou jimi ALOE VERA, známá pro své mimořádné až zázračné účinky, protizánětlivé, antioxidační, regenerační i zklidňující, obsahuje též cenné minerály, vitaminy, aminokyseliny a enzymy. Díky blahodárným účinkům na pokožku se využívá též v kosmetice a v lékařství. Méně známý je pak ROHOVNÍK, jehož plody jsou známy jako svatojánský chléb nebo karob, charakteristický přirozeně sladkou, kakaovou chutí.

SLIM – funkční čaj na podporu hubnutí
Osvěžující máta a meduňka v harmonické kombinaci zeleného čaje, kopřivy a jihoamerického maté, dávají tomuto čaji plnou, stimulující chuť. Je skvělou alternativou ke slazeným nápojům či ovocným džusům, a je tím správným pomocníkem na cestě ke snižování tělesné váhy. Mezi tzv. funkční složky tohoto čaje patří MATÉ, tradiční povzbuzující nápoj původem z Jižní Ameriky, který se připravuje z lístků a stonků cesmíny paraguayské. Má příjemnou lehce kouřovou vůni a travnatou příchuť, díky vysokému obsahu kofeinu působí stimulačně. Čajová směs obsahuje též mleté listy speciálního japonského čaje MATCHA, a to především pro svou čistou, sladkou chuť a bohatou, zářivou barvu. Přidaný zinek pak přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů.

IMMUNE – funkční čaj na podporu imunity
Spěch, stres, únava, nepravidelná či nekvalitní strava, to vše jsou faktory, které ohrožují naši přirozenou imunitu. Pokud přičteme zimní sezónu, období chřipek a virových infekcí, pak je pravidelná a dlouhodobá podpora imunity absolutní nezbytností. A to jak pro tělo, tak pro duši. K tomu spolehlivě dopomůže exotická, lehce kořeněná čajová směs, která v zajímavé kombinaci propojuje chuť citronové verbeny a blahodárné kopřivy, s kořenem lékořice. O zvýraznění chuti se postará lehce pálivý ZÁZVOR, původem exotická rostlina, oblíbená nejen, jako silný bojovník proti nachlazení, bolesti, nebo na podporu trávení, ale také jako zdroj celé řady důležitých vitaminů, dále draslíku, hořčíku, sodíku, fosforu, vápníku a železa. Nádhernou zlato-oranžovou barvu a typicky zemitou, kořeněnou chuť, dodává tomuto čaji vzácná KURKUMA. Jak známo, základním předpokladem pro správnou funkci imunitního systému je zdravá životospráva a dostatečný příjem vitaminů. Proto nesmí chybět přidaný VITAMIN C, který má na obranyschopnost lidského organismu zcela mimořádný vliv.

ENERGY – funkční čaj na doplnění energie
Energizující směs bylin a semen guarany, skořice a grapefruitu, dokáže skvěle povzbudit. Každý občas potřebujeme maličko „nakopnout“, abychom dobili baterky a zvládli všechny povinnosti. GUARANA je do této bylinné směsi přidaná ve formě guaranového prášku, který je namletý ze semen amazonských bobulí. Dodává slabě dřevitou, ovocnou chuť a přirozeně vysokou dávku kofeinu. MATÉ je velmi oblíbeným povzbuzujícím čajem původem z Jižní Ameriky, který se připravuje z lístků a stonků cesmíny paraguayské. Díky přirozeně vysokému obsahu kofeinu působí stimulačně, přidaný VITAMIN B6 přispívá ke snižování únavy a vyčerpání.

Zdroj a foto: https://www.ahmadtea.cz/ 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *