Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Víkendová Snídaně představuje moderátory

Už 15. října se můžete těšit na zahájení vysílání Víkendové Snídaně, která bude diváky TV Nova bavit každou sobotu a neděli od 8:00 do zhruba poledne. 

Představujeme tři moderátorské dvojice. Budou jimi Dana Morávková a Jan Čenský, Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda a Rebecca Diatilová a Roman Staša. Prvním zahajovacím víkendem provedou diváky Dana Morávková s Janem Čenským.

„Chceme našim divákům zpříjemnit víkendová dopoledne, proto se zaměříme na delší rozhovory s herci či zpěváky, živé koncerty ve studiu, nabídneme jim možnost, jak dny odpočinku strávit, či se vydáme přímo za nimi,“ vysvětluje Kamil Houska, ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova„Naplno nám to umožní využít nové studio Snídaně, které v němž vysíláme jen několik týdnů. Třeba v kuchyňském koutku si s námi uvaří krok za krokem sobotní oběd. A jejich průvodci budou ti nejpovolanější, tedy ti, které znáte ze soutěže MasterChef Česko, například Besky,“ dodává Kamil Houska.

Můžete se těšit na rozhovory, hudební ukázky, praktické informace, cestovatelské tip nebo oblíbené pořady Koření či Volejte Novu. V neděli pak bude součástí vysílání i politická talkshow, s politiky spíše nevážně. V moderování talkshow se budou střídat Bára Divišová a Rey Koranteng. V neděli 16. října si Rey Koranteng pozve předsedu vlády Petra Fialu.

Foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *