Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Podzim je perfektní čas na módní experimenty. Designéři Reserved se rozhodli ukázat romantický aspekt přehnaným, až surrealistickým způsobem. Takový romantismus není roztomilý: je zralý, vědomý a extrémní. Mezi kousky v černé, šedé a béžové barvě vyniká nejmódnější barva sezóny: růžová. Textilie v odstínu energické růžové se používaly jak na volné kabáty se širokými límečky, tak na pletené a žakárové outfity, obleky nebo koktejlové šaty.

Podzimní kolekce je introvertní i maximalistická. Protiklady se setkávají v monochromatických seskupeních. Pevná žakárová tkanina je vyvážena měkkou síťovinou a oversized kousky přiléhavými střihy. Linie dekoltu v této kolekci upoutá pozornost, i když vždy trochu jinak.

Kampaň Wunsche & Samsel byla tvořena v syrové skotské krajině. Zelené kopce, vřesy a skotská architektura nabízejí vynikající kulisu pro odvážné projekty, kontrastující s podzimním počasím, s rozmanitými texturami a zářivými odstíny růžové a neproniknutelné černé. To je vize současného romantismu: expresivní a neskrývající žádné kompromisy. Celkově stylu dominuje monochromatický vzhled, soustřeďující pozornost na různé úpravy tkanin: nerovné žakárové látky, hustá krajka, lesk, průhledný šifon nebo chlupatá vlna. I podzimní květiny jsou zde zobrazeny nestandardně: umístěné na žakárové látce a krajce působí dojmem zajímavé trojrozměrnosti. Většina sortimentu byla vyrobena v Evropě z evropských materiálů. Kabát ze 100% italské vlny byl vyroben v Polsku.

Dámskou kolekci doprovází výrazné doplňky: přiléhavé fuchsiové, lila a černé kozačky, lesklé nadkolenky s texturou krokodýlí kůže nebo saténové boty na platformě. Podzimní vzhled doplňují kabelky ze žakárové látky odkazující na barokní styl nebo s peříčky, perfektní pro speciální příležitosti. Nechybí také malá půlkulatá taštička, kterou lze nosit s popruhem nebo po spojení dvou konců karabinou – večer jako psaníčko do ruky.

Zdroj a foto: Reserved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.