Slavíme Mezinárodní den seniorů

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Roční balení FlexiMed vyhrává Emílie L., Písek. Výherkyni gratulujeme!

1. října si opět připomeneme mezinárodní den seniorů, který se slaví už 32 let. Lidí v důchodovém věku, tedy nad 65 let, přitom každoročně přibývá. Jejich počet činí více jak 2,1 milionu, což je, v rámci populace, nezanedbatelné číslo. Jak zůstat produktivní a vitální i v pozdním věku a užívat si spokojeného stáří? Pečujte o své klouby!

Mezinárodní den seniorů slavíme od roku 1990, kdy byl tento svátek odhlasován Valným shromážděním OSN. Důvodem bylo zvýšit povědomí o problémech, s nimiž se senioři potýkají, zejména pak zneužívání a důsledky stárnutí. Věk není, bohužel, jen číslo a s většími či menšími obtížemi se, dříve či později, setká každý z nás. O to víc je důležité dbát na péči o zdraví, a to jak fyzického, tak psychického.

Pečujte o své pohybové ústrojí
S narůstajícím věkem se snižuje schopnost regenerace chrupavek, a to díky ubývajícímu kolagenu – jejich stavebnímu kameni, který funguje jako tlumič usnadňující bezproblémový pohyb. Chrupavka vytváří hladký kluzký povrch kolem kostí a kloubů a pomáhá kloubům pohybovat se bez tření. Snižuje mechanické napětí, které působí tělesná hmotnost a pohyby kostí. Rovněž eliminuje tření mezi kostmi navzájem spojenými. Chrupavka je tedy neuvěřitelně silná, a přitom dostatečně flexibilní, aby se kosti mohly po desetiletí pohybovat proti sobě. Proto je vhodné podpořit funkci chrupavek doplňky stravy, které přispívají k tvorbě chrupavek a pojivové tkáně.

Vysokou dávku kolagenu, glukosaminu a bílkovin obsahuje například FlexiMed. Glukosamin a kalcium jsou nezbytnými stavebními materiály kostí a chrupavek. Kalcium je však nezbytné také pro celou řadu dalších orgánů, například pro normální srážlivost krve a řádnou funkci nervové soustavy. Na rozdíl od běžných zdrojů vápníku, obsahuje FlexiMed strukturově identický vápník tomu lidskému. Pomocí střeženého a patentovaného procesu je extrahován
z kostí norských lososů mající prokázanou nejvyšší vstřebatelnost (biodisponibilitou).

Unikátní složení
FlexiMed kombinuje množství jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu, a to glukosamin, kolagen typu II, vitamín C, vitamín D3, mangan a vápník, který pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, je důležitý pro funkci nervové soustavy a zdraví kostí a zubů. Složení přípravku podporuje celkové zdraví a optimální formu včetně antioxidačních účinků, zdravé srážlivosti krve, normální hladiny krevního cukru, energetický metabolismus, snižování míry únavy a vyčerpání, a zdravou funkci imunitního systému.

Soutěžte a vyhrajte roční balení přípravku FlexiMed, stačí správně odpovědět a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka: Jaký je maximální věk odchodu do důchodu dle novely zákona o důchodovém pojištění?
a) 60 let
b) 65 let
c) 70 let

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 16.10.2022. Do předmětu uveďte Mezinárodní den seniorů. Vyhrává 333. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.flexi-med.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.