Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Hudebník Peter Aristone vyráží na evropské turné k albu The Hit. U této příležitosti vydává klip k novému singlu Wishing Well

Český zpěvák, skladatel a producent vyráží na dva roky covidem odkládané evropské turné k albu The Hit. U této příležitosti vydává další singl z tohoto alba, které vyšlo v roce 2020. K novince s názvem Wishing Well právě vychází také videoklip, který se natáčel v New Yorku.  

Videoklip vznikl během natáčení dokumentu o albu The Hit.  Všechny záběry jsou natočené ve studiích Mission Sound v Brooklynu a Alice’s Restaurant Marka Platiho na Manhattanu. „V klipu jsem se snažil zachytit pohodu a radost z kreativního procesu, který jsme si všichni moc užili, popsal natáčení režisér klipu i dokumentu Adam Kořínek. „Videoklip vznikl během natáčení alba The Hit s producentem Markem Platim. Spolupráce s renomovaným producentem byla pro mě splněný sen, jsem rád, že ve videoklipu se podařilo zachytit atmosféru a radost při tvorbě hudby k poslednímu albu.  Měl jsem možnost poznat Ameriku v mnoha podobách a New York mi připadal nejvíce inspiratní“, zavzpomínal na natáčení Peter Ariston.

Na plánované turné po Evropě se hudebník vydá koncem září s novou kapelou. V rámci tour odehraje sedm koncertů s americkým písničkářem Marcem Broussardem, se kterým v minulosti koncertoval po celé USA. Nyní koncertní šnůra bude pokračovat do Holandska a Londýna. „S kapelou se moc těšíme, turné bylo několikrát přeloženo kvůli covidu, takže jsme měli i hodně času zkoušet. Jsme ready,“ říká s úsměvem Peter Aristone.  Fanoušci Petera Aristoneho se mohou těšit také na novou desku, na které zpěvák právě pracuje.

Termíny koncertů:
29.9.2022 Utrecht
30.9.2022 Zwolle
1.10.2022 Rotterdam
2.10.2022 Rotterdam
3.10.2022 Tilburg
5.10.2022 Londýn
6.10.2022 Londýn

Zdroj a foto: www.peteraristone.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *