Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Oslavte Mezinárodní den kávy jak jinak, než s kávou v ruce

I letos se po celém světě chystají větší či menší oslavy Mezinárodního dne kávy, který již tradičně připadá na 1. října. A nejinak je tomu i u nás. Výběrovou kávu zdarma si na první říjnový víkend pro své zákazníky připravily také kavárny McCafé.

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů světa. Nelze se tak divit, že si černé zlato, jak je jí často přezdíváno, získalo také srdce českých zákazníků restaurací McDonald’s. Vždyť jen v roce 2020 se jí prodalo přes 6 milionů šálků, a to bylo toto období značně ovlivněné pandemií. Na letošní Mezinárodní den kávy si proto společnost připravila jedinečnou nabídku pro všechny její milovníky. Pokud si mezi 30. zářím a 2. říjnem objednáte jeden z dortíků v nabídce McCafé v minimální hodnotě 65 Kč, dostanete k němu kávu dle vlastního výběru zdarma. Seznamte se s rozmanitou nabídkou lahodných dezertů, nechte si od zkušených baristů připravit vaší oblíbenou kávu a užijte si její svátek plnými doušky.

Zdroj a foto: McDonald’s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *