Ranní požár, ďábelsky ostré chilli i hanbatý kapří kalendář. Jaká další překvapení na kuchaře čekají?

Souboj na talíři se přehoupl do své druhé půle a na Honzu Punčocháře s Přemkem Forejtem čeká pořádné překvapení. Radek Kašpárek sice nějakou kulišárnu naznačoval, jeho kolegové ho však nebrali tak úplně vážně. O to větší šok je ráno čeká, když jim probuzení připraví místo vůně připravované snídaně požár. A taky ten, kdo za ním stojí – Roman Staša.

Ráďa nepřijede, přivezli mu cihly,“ oznámí Roman po svém příjezdu, a nechá tak Přemka i Honzu doslova perplex. Protože se jim to celé úplně nezdá, rozhodnou se Radkovi zavolat, jaké je však jejich překvapení, když telefon zvedne Roman a ubezpečí je, že je naprosto relevantní záskok. „Kluci, vždyť si to báječně užijeme. Radek mi dal přesné instrukce a já vás vezmu na jedno naprosto skvělé místo,“ slíbí Roman a vzápětí se rozhodne iniciativně vymyslet cílovou destinaci sám, aby pokud možno potěšil oba kuchaře. Připravovat se totiž bude kapří burger.

A nebyl by to správný Souboj na talíři, kdyby nepřišla trocha těch naschválů. Nejdřív se Roman rozhodne oběma kuchařům výzvu trochu zkomplikovat tím, že jim k hlavnímu jídlu zadá ještě předkrm s medem a chilli, které svou ostrostí div nepodpálí oba kuchaře přímo na místě. Podívejte se na video. A potom přijde podraz od Honzy na Přemka, protože hrát podle pravidel je přece nuda. Přemkova záchrana si nakonec vyžádá nejen Romanovu asistenci, ale dokonce hasičský zásah!

Vzhledem k tomu, že jde o souboj, i tentokrát musí ten, kdo prohraje, přijmout trest. A Roman dovede být v tomhle ohledu velmi kreativní. Poražený bude muset nafotit hanbatý kalendář s kaprem. Kdo to nakonec bude? To se diváci dozví v úterý 4. října večer ve 21:40 na TV Nova a už teď na Voyo.

Foto: archiv TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.