Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

TRAUTENBERK vydává nové album s poetickým názvem Vzpoura kanců

Nové album budou 27. 10. 2022 křtít v pražské Velké Lucerně a odstartují tím podzimní tour.

Klatovská těžkotonážní skupina Trautenberk vydává po čtyřech letech v pořadí již čtvrtou středně dlouhohrající desku s názvem Vzpoura kanců.  Vznikala téměř dva roky ve studiích SONO a Exavik pod vedením zkušených mistrů svého oboru Milana Cimfeho, Pavla Broma a Miloše Bešty. Album obsahuje deset písní, které tematicky spojuje pohádkový příběh pana Krále a jeho dcer. Součástí nosiče bude také pohádková knížka, která dá dílu další, čtvrtý rozměr. Album vyšlo v sobotu 15. října, čímž  Trautenberk zpříjemnil fanouškům tento deštivý podzimní víkend. V plánu je i vůbec poprvé vydání vinylové desky.

O výtvarnou stránku tohoto, dnes již legendárního alba, se postaral Vojtěch „Woody“ Troják. Na novince si zahostovali takové persony jako Lou „Fanánek“ Hagen se „Supicí“ (Tři Sestry), Matěj Homola (Wohnout), „Yetty“ (Morčata na Útěku), Maty (Gutalax) a Bára Kováříková (Second Breath).

Vydání Vzpoury kanců předznamenal singl a videoklip s názvem Mužoretka, ve kterém se poodkrývá tajemství minulosti baskytaristky Aničky a odporných praktik vrcholových mažoretek.

Křest alba pojme jemnostpán Trautenberk samosebou velkopansky a obří trachtaci uspořádá už 27. 10. 2022 v Praze ve Velkém sále pražské Lucerny. Fanoušci se budou moct těšit na nový playlist, zbrusu novou scénu a několik opravdu velevážených hostů. Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji sítě Ticketstream zde: https://www.ticketstream.cz/vstupenky/trautenberk

Polovinu podzimního turné pojede Trautenberk navíc ve výjimečném spojení se Třemi Sestrami. A čím vlastně byla Anče v mládí? Nechte se překvapit…

Zdroj a foto: Trautenberk 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *