Designová miska na vysoké noze aneb hýčkejte svého čtyřnohého kamaráda!

Při zařizování domova dbáme na každý detail. Chceme, aby nábytek i doplňky vyhovovaly našemu vkusu a ladily s celkovým designem. Teď může do vašeho osobitého interiéru zapadnout i miska domácího mazlíčka.

Minimalistická a elegantní miska Eatee na vysoké noze je navržená z lásky a chuti rozmazlovat psy a kočky. Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi vylepšení z obyčejné misky na vyvýšenou krásku z kvalitního porcelánu Thun a bukového dřeva navrženou i vyrobenou v Česku. Její elegantní kruhový tvar hladce zapadne do současného interiéru a vašim mazlíčkům zpříjemní jejich nejoblíbenější činnost.

Proč by váš pes nebo kočka nemohli jíst stylově a zažít pocit fine diningu. Misky na krmení a vodu pro naše mazlíčky totiž nemusí být jen kusy plastů nebo keramiky podle jedné šablony.

Příběh Eatee
Miska Eatee vznikla z touhy skloubit lásku ke zvířatům s nadčasovým designem, prémiovými materiály a lokálními výrobci. V roce 2020 založil Tomáš s Jirkou firmu a celé dva roky věnovali společně s designérem Kristianem vývoji, ze kterého následně vznikla unikátní miska Eatee bowl. „Baví mě bytový design a protože máme doma psy, kteří jsou právoplatnými členy rodiny, chtěl jsem i jim, v rámci úpravy našeho interiéru, vytvořit krásné bydlení. S pelíšky jsme byli v celku spokojení, ale u misek byl velký prostor.” popisuje původní motivaci a nápad za Eatee Jiří Novák.

O designerovi
Kristian Rudenko. Mladý, začínající designér, který se umístil na 3. místě v mezinárodní soutěži “Best in Design 2020” ve Zlíně. Cenu získal za misku s názvem Circle of life – mísa pro život, ze které následně vychází Eatee.

Proč říct misce Eatee ANO
Kvalitní a stylový design, ale i zdravotní benefity:
Zdraví: Eatee stojí na třech dubových nohách. Díky tomu zvířata nejí přímo z úrovně podlahy – při krmení tak mají lepší držení těla a nehrbí se. A kruhový tvar? Ten zabraňuje hltání a tím se zlepšuje i trávení čtyřnohého miláčka.
Ekologie: Eatee je vyrobena pouze z trvalých materiálů, a to bukového dřeva a porcelánu, který dodává misce luxusní, nadčasový vzhled, který nerezové nebo plastové varianty nemají.
Kvalita: Díky velkému podílu kaolinu v porcelánu Thun s vypalovací teplotou 1405 °C je miska velmi tvrdá a lépe tak odolává opotřebení při běžném používání. Dlouhá životnost je zaručena i tloušťkou stěn, která je dosažena v maximální možné síle. Jako důkaz poskytujeme 5 let záruku na rozbití porcelánu. Pokud se někomu miska rozbije, dostane novou.
Jedinečnost: Kvůli náročné výrobě, na které se ručně podílí 12 různých profesí, a technickým vlastnostem porcelánu, je každý kus originál.
Nastavitelná výška: Díky dvěma sadám dřevěných nohou (obě sady v balení) může být výška misky 17 nebo 23 cm. Proto je vhodná pro malé, větší i rostouci jedlíky. Eatee tak v budoucnu může posloužit i dalším generacím pejsků či kočiček.
2v1: Eatee bowl kombinuje misku na jídlo a vodu (vnitřní miska na vodu 0,5l a kruhová miska na jídlo 0,8l ), díky čemuž vás zbaví potřeby mít misky dvě.

Vychytávky pro páníčky i mazlíčky:
– Velká porcelánová miska má na podstavě mírnou vůli k pohybu, díky tomu je snížené riziko převrhnutí – dokonce i u vášnivých jedlíků.
– V případě čištění velké misky, váš mazlíček o pitný režim nepřijde. Malou misku s vodou lze do kruhové podstavy vložit samostatně.
– Snadné čištění – obě misky je možno mýt v myčce.
– Nezáleží na tom, zda je váš domácí mazlíček pes nebo kočka, malý nebo velký. Eatee je vyvinuta pro jakékoliv plemeno.

Eatee bowl, cena 3 999 Kč, v prodeji na eateebowl.com Jsme online – Instagram, Facebook, Pinterest

Máme rádi psy a kočky. Máme rádi hezké věci. A také máme rádi, když naši psi a kočky mají hezké věci.

Eatee – ideální miska pro majitele domácích mazlíčků, kteří dbají na design
Podporujeme nadaci Click and Feed. Pokud zákazník použije slevový kód “klikař”, dostane od nás dopravu zdarma a my pošleme 10 % z ceny misky na nadaci.

Zdroj a foto: eateebowl.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *