Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kapela Crossband slaví 18 let s Bon Art Orchestra

Významná hudební událost české pop-rockové scény je tady! 15.11. Kapela Crossband oslaví v nymburském divadle 18 let své existence ve velkolepém stylu. Pánská pěti členná kapela zahraje slavnostní koncert společně s Bon Art Orchestra a pěveckým sborem.

Mají za sebou více než 500 koncertů, vydali řadu singlů a potěšili fanoušky pěti deskami. Jejich hudba ve stylu pop-rock je energická a texty k zamyšlení i povzbuzení. Řeč je o kapele Crossband s frontmanem Jaroslavem Křížem, který je známý také jako režisér a organizátor nespočet kulturních i sportovních akcí. Crossband je pánská hudební kapela o pěti členech kdy i možná díky chorvatské národnosti jednoho ze členů je v hudbě patrný příjemný temperament a dynamika.

Crossband má za sebou 18 let na české hudební scéně. Slavnostní koncert proběhne 15.11. v nymburském Hálkově divadle. Jak se již stává v poslední době trendem, kapela se propojila se symfonickým orchestrem Bon Art Pop Orchestra známého také s vystupování s Michalem Hrůzou, Markem Ztraceným, Davidem Kollerem a dalšími. Fanoušci a diváci si určitě užijí trochu jiný, moderní rozměr zážitku. Spojení orchestru s hudebními kapelami dodá singlům naprosto jiný rozměr.

Kapelu také v některých písní podpoří dětský pěvecký sbor. “Šedesát lidí na pódium Crossband ještě neměl”, to určitě stojí za to vidět, říká frontman kapely Jarda Kříž

Vstupenky k zakoupení: https://www.divadlonymburk.cz/event/529310/crossband-18-let-koncert-s-orchestrem

Foto: archiv kapely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *