Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Důkaz místo slibů? Jakub Prachař v pořadu Máme rádi Česko dokazuje, jak moc miluje Sandevu

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce. To by mohlo být nové motto zábavného pořadu Máme rádi Česko. Dosud platilo bezezbytku. Šťastně zadaný Vojta Kotek ne a ne pokořit kolo štěstí, zatímco rozvádějícímu Jakubovi Prachařovi štěstí ve hře přálo. Ale i jemu se na soukromém poli zadařilo. Mělo by se to tedy odrazit i ve hře. Důkaz, jak mu to doma klape, přijde už dnes večer v Máme rádi Česko. Sledujte první díl nové řady v pátek 11. listopadu ve 20.15 na Primě!

Úvodní díl jedenácté série zábavné show Máme rádi Česko se ponese v duchu vyrovnaného souboje. Ani jeden z týmů ve složení Martina Randová, Martin Kraus a Debbi v týmu Vojty Kotka a Jitka Nováčková, Oto Klempíř a Tomáš Bábek v červených barvách Jakuba Prachaře do poslední chvíle nemá vyhráno. Rozhodnout bude muset kolo štěstí, které bývalo prokletí Vojty Kotka, zatímco Jakuba Prachaře jako by poslouchalo na slovo. Vysvětlení pro to bylo prosté: štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Jakub Prachař se už ale podle svých slov dávno láskou netrápí. „Nechci nic říkat, ale teď se ocitáme s panem Kotkem v dost podobné situaci. Já teda nejsem v očekávání, ještě ne, i když to tak možná může působit. Ani moje dívka ne. Ale láska kvete na naší straně. To znamená, že by to vypadalo, že…,“ narážel na to, že kolo štěstí možná jeho slova zpochybní. „Tak uvidíme, u koho ta láska skutečně kvete… Už brzy na Primě,“ pochopil jeho obavu Libor Bouček. Jenomže kolo štěstí při prvním Jakubově pokusu skutečně ukázalo, že na jeho štěstí v lásce opravdu něco bude. Jakub vytočil dvakrát po sobě pouhý jeden bod, a to se ještě nikdy nestalo!  „Vidíš, jak já jsem doma spokojenej? My se máme doma hodně rádi. Já doufám, že se moje dívka bude dívat na tento díl, aby věděla, jak moc se milujeme,“ dokládal svoji lásku neštěstím ve hře Jakub Prachař.

O vítězi rozhodnou poslední vteřiny pořadu. Kdo má podle rčení větší štěstí v lásce, Vojta Kotek nebo Jakub Prachař? Dívejte se v pátek na Máme rádi Česko ve 20.15 na Primě.

Foto: archiv Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *