Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZe života

Proti proudu: Společnost AG Foods otevřela svou historicky první kavárnu Enzo Bencini

První listopadový den byla v pražských Čestlicích otevřena první kavárna Enzo Bencini. Tato franšíza společnosti AG Foods rozšířila food court v nákupním centru OC Čestlice. Návštěvníci si zde budou moci vychutnat italskou kávu, čaje Biogena a mnoho jiných delikates.

Otevřením své vlastní kavárny pod značkou Enzo Bencini firma AG Foods vstupuje do zcela nového segmentu. Doposud bylo možné se s výrobky české společnosti AG Foods setkat v restauracích a kavárnách, ve firemních jídelnách, školkách a školách, domovech seniorů, v nápojových automatech na teplé nápoje, v e-shopech, obchodních řetězcích a drogeriích.

„Kávu Enzo Bencini si vychutnávají návštěvníci Zoo Praha, aquaparku Aquapalace, nebo v Augustiánském domě v Luhačovicích. Většinou o tom ani neví. Po téměř deseti letech existence této značky jsme se rozhodli, že je na čase „jít s kůží na trh“ pod vlastním jménem, se svou vlastní kavárnou Enzo Bencini,“ říká Radomír Havlíček, generální ředitel AG Foods.

„Jdeme tím tak trochu proti proudu, kdy mnozí kavárníci spíše zvažují omezení provozu. My ale věříme, že naše produkty zaujmou i v této podobě. Naše první kavárna je v OC Čestlice, ale v příštím roce bychom rádi otevřeli další,“ doplňuje Jiří Jízdný Jr., marketingový manažer AG Foods a vnuk zakladatele firmy.

Současně s otevřením kavárny Enzo Bencini byla představena nová řada čajů Biogena Wellness selection, která v šesti variantách kloubí zajímavé a voňavé kombinace bylin, vhodných pro nastartování nového dne, povzbuzení dávkou energie, nebo pro zklidnění po náročném dni. Tvářemi značky Biogena, které podpořily i zavedení řady Wellness selection jsou tanečnice Veronika Lálová, známá ze soutěže Star Dance, a Denisa Helceletová (dříve Rosolová), úspěšná česká atletka.

Společnost AG Foods se dlouhodobě řadí mezi hlavní dodavatele profesionálních servisů, čajových konceptů a široké škály doplňkových produktů určeným především pro hotely, restaurace a kavárny, ale i do kancelářských provozů. Tato rodinná firma se už po třicet let existence drží svého hesla „Vše, co děláme, nám musí vonět!“.

O značce Enzo Bencini
Příběh Enza Benciniho, po kterém nese název i značka kávy společnosti AG Foods, je spojený s přátelstvím, cestováním, cyklistikou, dobrodružstvím. Příběh ne nepodobný českému rodákovi Járovi Cimrmanovi. Více informací o Enzo Bencinim a fotografie z jeho života najdete na: https://www.enzobencini.cz/brand-story/

Foto: archiv AG Foods (Zleva: Veronika Lálová, Jiří Jízdný Jr., Denisa Helceletová (Rosolová))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *