Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

TV Nova úspěšně představila novinku O mě se neboj

Skupina Nova úspěšně odstartovala svoji další letošní novinku O mě se neboj v režii Bisera A. Arichteva a od producentů Filipa Bobiňskiho a Jana Coufala. První díl nového romanticko-komediálního seriálu s názvem Pořád spolu si nenechalo ujít 26,98 % diváků v CS 15-54 u TV. Ve 21.30 následoval ve vysílání druhý díl Žárlivost stejnojmenného seriálu, ten zaujal 29,65 % diváků v CS 15-54 u TV. Premiéra seriálu O mě se neboj se stala nejsledovanějším čtvrtečním pořadem po 20. hodině v cílové skupině 15-54 let, novinku letošního podzimu si nenechalo ujít 772 000 diváků starších 4 let. S největším ohlasem se první dva díly nového seriálu setkaly u žen ve věku 15–24 let (share 55,08 %).

Osmidílný seriál TV Nova představí hlavní hrdinku Evu (Veronika Arichteva), která přijde o práci, a ještě ke všemu se rozvádí. Martin (Vašek Matějovský) by měl být její rozvodový právník, jenže soudní stání kvůli záletům promešká. Jako omluvu nabídne Evě místo v jejich právnické kanceláři. Evě se tak otevře úplně nový svět.

„O mě se neboj je žánrová podívaná v pravém slova smyslu. Romanticko-komediální seriál plný humoru, nadsázky a lehkosti,“ popisuje režisér Biser A. Arichtev a dodává: „Bylo hezké vidět Veroniku, jak si pohrála s rolí Evy. Myslím, že to diváky bude bavit. Je v tom dobrá a situace, které v seriálu rozehráváme, skvěle oživuje svou jedinečnou energií.”

Diváci mohou seriál O mě se neboj sledovat ve čtvrtek ve 20.20 v TV Nova a o týden dříve na Voyo.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 10.11.2022

Foto: archiv TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *